• Обновено
Фишер-Цена Кит на Када Када

Фишер-Цена Кит на Када Када

Buyers rating:
DEN 599.76

Залиха

Contoured детското седиште со пријатна поместена седиште назад помага да се задржи бебето од лизгање и лизгање.Отстрани бебе седиштето да додадете уште повеќе простор за не се лизга површина за дете капење.Иновативни флеш мозоци plug прави бебе поудобно и расчистување на едноставен и брз.Се вклопува во када или повеќето фамилии.Ahoy има, бебе!Тоа е бања време!Оваа симпатична кит карактер када доаѓа со пријатна, contoured детското седиште и мека пена потпирачи за глава да се задржи малку морнарите удобен додека тие splish, поздравниот и се писклив чисти.И, како пиш еден расте, па не Фишер-Цена Кит на Када!Едноставно отстранување на новородените седиште за да додадете повеќе простор за не се лизга површина за вашиот расте дете!Кит на Када се вклопува во повеќето фамилии и кади и се одликува со иновативни флеш мозоци приклучокот, па бања време е повеќе удобен за бебето & cleanup е брзо за вас!Фишер-Цената може да биде речиси 90 години, но ние не дејствува на ден над пет.Бидејќи единствениот начин можете да страшни работи за бебиња и деца, е да се стави себе си во нивните мали чевли.Тоа е причината зошто ние го направиле тоа, нашата мисија да се стави на забава назад во функционална бебе опрема и играат назад во изведба.Ние сме бегале назад кон детството.Сакам да се дојде?.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Бања Kneeler Бебе Бања Клекнат Подлога Лактот Клекнат Остатокот Подлога за Капење Клекнат Мат Перница Перат Брзо Сушење Не се Лизга
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бања Kneeler Бебе Бања Клекнат Подлога Лактот Клекнат Остатокот Подлога за Капење Клекнат Мат Перница Перат Брзо Сушење Не се Лизга

"Здрав Не се Лизга"На дното на бања kneeler е не се лизга ритам со силна триење, кои може цврсто фатете и да ја

DEN 407.76
Расклопна Бебе Када Бебе Када Количка за Бебе Туш Слив со Бања Мат & Сензор на Температура на Када Преносни Бебе Када Перење Када
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Расклопна Бебе Када Бебе Када Количка за Бебе Туш Слив со Бања Мат & Сензор на Температура на Када Преносни Бебе Када Перење Када

【Висококвалитетни Трајни Када】 : На Количка када е направен од високоодделение мека TPE и PP материјали, �

DEN 3095.76
Бебе Гумени Када, Преносни Бебе Дете Капење Када Не се Лизга Патување Када Мини Воздух Базен Деца Дебели Свитлива Туш Слив со Воздушна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бебе Гумени Када, Преносни Бебе Дете Капење Када Не се Лизга Патување Када Мини Воздух Базен Деца Дебели Свитлива Туш Слив со Воздушна

3) Лесен и лесно да ги носите.Избегне остри работи како клуч, прстен, железо копчиња од допирање и повреда

DEN 575.76