• Обновено
LZLYER Туш Стол Тоалет и Бања Преносни Тоалетот Седиште/Ноќни Commode Стол, со Врвот Вчитување Лесно Пренослив Тенџере

LZLYER Туш Стол Тоалет и Бања Преносни Тоалетот Седиште/Ноќни Commode Стол, со Врвот Вчитување Лесно Пренослив Тенџере

Buyers rating:
DEN 271.20

Залиха

Совршен Избор за долгорочна Употреба.Место во близина на Креветот со во близина на Арм надолу за Пренесување на Пациентите за Време на Близу.Издржливи Не се Лизга Desing : Лесни, Тежина Капацитет до 400 Lbs(180 Kg).Секоја Нога е Падна со Не-Означување, Не Пропадна Гумена Капа за Дополнителна Стабилност.Применливи Луѓе : Погоден за Некој Кој Активностите Неповолно или Нога Сила Не е Доволно, Може да се Искапеш, Да Седат, Погоден за Мобилност на Постари лица, Бремени Жени, Но исто Така и за Други Повредени Пациенти.Задебелена Челични Цевки : Супер Товарот, Засилување Анти-Пропадна, Водоотпорен и Издржлив, Лесен за Чистење, Може да Се Користи Како Commode Стол, Туш Стол, Тоалет Raiser, Обичните Dinning Троседот Стол.Потпирач : Потпирач за Поддршка и Чаир Нозе Опфатени со Antiskid Гума за Стабилност , Стол Може да Биде Укината што Го Прави Лесен за Чување, или Кога Патувате.Specification Package Вклучува : 1× Commode Chair Suitable За : Постарите Лица, Хендикепираните Лица, Бремени Womenthe Оригинални Кофа и Седиште Перница Може да Се Отстрани, и се Движат на Транспорт Стол до Купатило да се Користи Тоалет.Ова Може да се Спаси Твое Проблеми на Чистење на Корпата.Водоотпорни Материјали Значи Овој Стол Може да Се Користи за Капење, Додека Преносните Кофа Овозможува за Асистирана Користење на Тоалет, Давање на Корисникот на Слободата да се Учествува во Секојдневните Рутини Лесно и Безбедно.Овој Пренослив Commode инвалидска Количка се Направи Корисници Поголема Приватност и Независни.и е Safter Избор за Оние Кои Сакаат да се Намали Мобилноста.Мерки на претпазливост : Не Може да Бидат Физички Грешки во Производ Големина Кога Мерење Рачно.Поради Силната Светлина, Овој Производ Ќе Имаат Одредена Боја Разлика.Ова е Нормален и Неизбежен.Ви благодариме за Разбирањето!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Бања Бомби за Деца - Бања Бомби Подарок Сет 6 Деца Бања Бомби со Дино Изненадување Внатре, Роденденски Подароци за Девојки и Момчиња,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бања Бомби за Деца - Бања Бомби Подарок Сет 6 Деца Бања Бомби со Дино Изненадување Внатре, Роденденски Подароци за Девојки и Момчиња,

Се создаде шарени бања со утрешната, забавни начини weet Портокал;Р.Капка една топка во бања вода,Тоа fizz и �

DEN 695.76
SEVICH Туш Пареа Ароматерапијата Бомба Таблети - Спа Бања Бомби Комплет Наместен 6 Компјутери за Релаксација&Синус Олеснување Дома
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SEVICH Туш Пареа Ароматерапијата Бомба Таблети - Спа Бања Бомби Комплет Наместен 6 Компјутери за Релаксација&Синус Олеснување Дома

SEVICH Туш Пареа Таблети По кои се во контакт со вода, тоа ќе нежно ослободување благотворно етерично масл�

DEN 335.76
Мраз N Оган Меур Џвакање Експлозијата Прстен Бања Бомба (Овошје/Цитрус) (Скриена Прстен ПЛУС Шансите на Богатства Вредност до $5,000)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мраз N Оган Меур Џвакање Експлозијата Прстен Бања Бомба (Овошје/Цитрус) (Скриена Прстен ПЛУС Шансите на Богатства Вредност до $5,000)

Нашите Меур Џвакање Експлозијата Прстен Бања Бомби овошје експлозија во вашата када!Овој незаборавен м

DEN 479.76
Хармонија Коноп Коноп Бања Бомби (2 pk)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Хармонија Коноп Коноп Бања Бомби (2 pk)

За блажен, Релаксирачка бања искуство!.Добиете сите Дополнителни Придобивки за Вашата Кожа – Влогови, П

DEN 1174.80
Спа Чиста Ароматерапијата Туш Пареа: Злато Кутија Подмладителен Пареа Таблети, Бомба, Vaporizing Soothers Бања Топи за Жени, Мажи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Спа Чиста Ароматерапијата Туш Пареа: Злато Кутија Подмладителен Пареа Таблети, Бомба, Vaporizing Soothers Бања Топи за Жени, Мажи

Проверете ги овие одлични карактеристики : ✓ Туш Бомби Убаво Исполнет Со 100% Сите Природни СуровостСлоб�

DEN 838.80
Meland Бања Бомби со Изненадување Играчки Внатре - 12pcs 5oz Детска Бања Бомби Поставени Меур Бања Fizzes, Роденден на Божиќ Подарок
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Meland Бања Бомби со Изненадување Играчки Внатре - 12pcs 5oz Детска Бања Бомби Поставени Меур Бања Fizzes, Роденден на Божиќ Подарок

12 PCS Јајце Облик Бања Бомби со Симпатична Изненадување Играчки Внатре.Meland секоја бања бомби се вклучени

DEN 2085.60
FXLYMR Туш Седиште Бања Седиштето Сина Висина Прилагодливи Виткање Безбедност Бања Стол Не се Лизга Туш Седиште Максимална Корисникот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FXLYMR Туш Седиште Бања Седиштето Сина Висина Прилагодливи Виткање Безбедност Бања Стол Не се Лизга Туш Седиште Максимална Корисникот

☛И Силна : Nonslip Нозете на Бања Столче Обезбеди Максимална Стабилност и Стабилен Седиште ☛Луѓе : Стари Ли

DEN 307.20
6pcs 120g Exfoliating Етерично Масло Бања Топката, Спиење Промоција Мртвата Кожа Отстранување Бања Сол Топката, Спа Одмор Меур Бања
  • Обновено
Ценетост на стоката:

6pcs 120g Exfoliating Етерично Масло Бања Топката, Спиење Промоција Мртвата Кожа Отстранување Бања Сол Топката, Спа Одмор Меур Бања

Промовирање на Сон : Релаксирачки и смирувачки мирис го подобрува вашето тело и ум искуство за капење и �

DEN 998.16
Aofmee Бања Бомби за Деца, рачно изработени Природна Бања Бомби со Изненадување Внатре, Шеј Какао Путер Влогови, Спа Fizzies Бања
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Aofmee Бања Бомби за Деца, рачно изработени Природна Бања Бомби со Изненадување Внатре, Шеј Какао Путер Влогови, Спа Fizzies Бања

❤️ ПРИМАМЛИВО омилен дел од денот.Секоја бања бомба доаѓа со животните играчка и понатаму да примами д�

DEN 479.76