• Обновено
Снег Помине Снег Гуми Синџири Алтернативни Повеќе Влечење Контрола врз Замрзнатиот Пат Парче Тип

Снег Помине Снег Гуми Синџири Алтернативни Повеќе Влечење Контрола врз Замрзнатиот Пат Парче Тип

Buyers rating:
DEN 3119.76

Залиха

✔️ Додаде Влечење, Подобро Сопирање, Побрзо Забрзување : Вие можете безбедно да се почне, да престане без лизгање многу далеку или swerving лево или десно.Снежните планини, Нема проблем!. ✔️ Едноставен и Брза Инсталација : Таа ги зема околу 5 минути за да се инсталира!Само лепак 2 Snow Pass закрпи на секоја гума и вие ќе бидете на вашиот пат!. ✔️ Не Треба да се Оддели : Еднаш ќе се инсталира ќе трае до 900 милји пред да се носи надвор природно!Постои малку да нема вибрации на вашиот управувачот!. ✔️ Повеќето Сигурен на Пазарот : Сите производи тврди дека се тестира и да се докаже со ТЕСТ СВЕТОТ Финска, на светот повеќето реномирани зимски гуми тестирање компанија!. ✔️ Не се Грижи за Скршени Синџири : Метал Ланци за Снег може да се скрши, да се предизвика сериозна штета на вашиот автомобил.Од друга страна Snow Pass закрпи природно ќе се истроши. ★ На снежните ден многу возачи сакаат тие имале малку повеќе влечење, особено кога застанале на црвено светло, додека скалирање лизгавиот рид или растечки ледена патеката.★ Snow Pass дава толку многу додаде зафат споредливи дека на зимски гуми дека зимски возење е пријатно полесно и побезбедно за возачите.★ Еднаш ќе се инсталира Snow Pass закрпи ќе трае до 900 километри пред тие автоматски се истроши.НЕМА потреба постојано да се закачите и откачете.★ Во споредба со други уреди, инсталирање Snow Pass закрпи е лесно & чисти.★ Не чека се додека не снегови!Ако снегот е прогнозира, се на чело со инсталирање Snow Pass пред снеговите, така што ќе се добро подготвени за безбедно возење на снежните или ледените патишта подоцна.★ Snow Pass е само патентиран производ на пазарот.⚠ Инсталација Настава & Warnings Please НЕ ОБИДУВАЈТЕ се да се стави на лепило со голи раце.МОРА да се носат предвидено ракавици пред лепење закрпи за гума.Ве молиме овозможи 5 до 15 минути, во зависност од температурата, за лепак за да целосно да се зацврстуваат.Закрпи целосно треба да се придржуваат до површината на гумата пред возење.Сите рабови на печ целосно треба да се придржуваат до површината на гумата.Ве молиме да дадете околу 2 инчи на јазот помеѓу две закрпи на гума.Ве молиме диск НЕ ПОВЕЌЕ од 25 MPH на снежните или замрзнатиот пат за безбедност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ZESUPER Обновување на Влечење Песни за Off-Road Кал, Песок, Снег Гуми Скала Влечење Песна Возило Екстракција Влечење Душеци со Планината
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZESUPER Обновување на Влечење Песни за Off-Road Кал, Песок, Снег Гуми Скала Влечење Песна Возило Екстракција Влечење Душеци со Планината

ЛЕСЕНЗАНОСАТ : ново надгради обновување песни доаѓа со монтажа багажник, па така вие можете безбедно да

DEN 879.84
10pcs Зимски Пневматици Тркала Ланци за Снег,Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Antiskid Гуми Tyer Синџири
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10pcs Зимски Пневматици Тркала Ланци за Снег,Обновливи Авто Автомобил Универзална Одговара Снег Безбедност Antiskid Гуми Tyer Синџири

Anti Skid Ланци за Снег е компатибилен за универзална возила, автомобили и ЏИП.Две рамо до рамо задебелена т�

DEN 849.60
Гуми Анти Пропадна Синџир, Манган Челик Авто Автомобил Гума Синџир Снег Кал Анти-пропадна Автомобил Безбедност Пневматик Спојувалка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Гуми Анти Пропадна Синџир, Манган Челик Авто Автомобил Гума Синџир Снег Кал Анти-пропадна Автомобил Безбедност Пневматик Спојувалка

Лесна инсталација во неколку минути, без да го дигате џек и мобилни се потребни.Гуми снег синџир направе

DEN 510.96
Ланци за снег Автомобил Анти Лизга Гуми Синџири Прилагодливи Анти-Пропадна Синџири Автомобил Гума Ланци за Снег Одговара за Повеќето
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ланци за снег Автомобил Анти Лизга Гуми Синџири Прилагодливи Анти-Пропадна Синџири Автомобил Гума Ланци за Снег Одговара за Повеќето

Тоа е потребните алатки за патување, снег, кал, качување, мраз и други итни случаи 【Ланци за снег Уникатн

DEN 1000.80
MXYZ Универзална Гуми Синџири,8Pcs TPU Материјал Автомобил на Ланци за Снег Анти-Пропадна Преносни Тркала Гуми за Итни случаи Влечење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MXYZ Универзална Гуми Синџири,8Pcs TPU Материјал Автомобил на Ланци за Снег Анти-Пропадна Преносни Тркала Гуми за Итни случаи Влечење

[Висококвалитетни полимерни материјали] Оваа универзална синџир усвојува TPU материјал, кој има силни но

DEN 2155.20
Обновливи Анти Ланци за Снег на Автомобили, Автомобил Гума Тркала Ланци за Снег Снег Гуми Анти-Пропадна Синџири, Прилагодлив Анти-Пропадна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Обновливи Анти Ланци за Снег на Автомобили, Автомобил Гума Тркала Ланци за Снег Снег Гуми Анти-Пропадна Синџири, Прилагодлив Анти-Пропадна

e, две групи.8" Fitment : Компатибилен за Универзална Возила / Автомобили / SUV е Применливо поле : Снежните Поле

DEN 420.00
Автомобил Гума Chain8Pcs Автомобил Универзална Снег Гуми Анти-Пропадна Тркала Синџири за Безбедност на Синџирот за Возило Камион
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Гума Chain8Pcs Автомобил Универзална Снег Гуми Анти-Пропадна Тркала Синџири за Безбедност на Синџирот за Возило Камион

Опремен со силни автомобилски инженеринг појас, тоа може да му одолее на притисокот и не е лесно да се ск

DEN 1857.36
Maso Автомобил Гума Синџири 20Pcs Анти-Пропадна Ланци за Снег за Пневматици Преносни Лесно да се Качи на Итни Влечење Автомобил Снег
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Maso Автомобил Гума Синџири 20Pcs Анти-Пропадна Ланци за Снег за Пневматици Преносни Лесно да се Качи на Итни Влечење Автомобил Снег

❉Добра Компатибилност Универзална наменета за автомобили со пневматик ширина на 5.7111.61 во / 145295mm ❉Лес�

DEN 958.80
PLIOSAUR Обновување на Влечење Песни Одбори за Off-Road со Камиони, Автомобили, Песок, Снег, Кал,4X4 Обновување на Влечење Душеци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PLIOSAUR Обновување на Влечење Песни Одбори за Off-Road со Камиони, Автомобили, Песок, Снег, Кал,4X4 Обновување на Влечење Душеци

【Димензија】 : (за 4,3×41.7×12.2 инчи за секој еден),еден пар тежина за 14lbs.Главен материјал е засилен силни �

DEN 1951.20
за BMW 1 Series E87 2004-2011 10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива Тркала Гуми
 • Обновено
Ценетост на стоката:

за BMW 1 Series E87 2004-2011 10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива Тркала Гуми

[Силни и издржливи] Висок квалитет на снег гуми синџири за да се обезбеди најдобри безбедностнаправен о�

DEN 1860.00
KIMISS 3pcs Гуми Анти-пропадна Челик Синџири за Снег Кал Автомобил Безбедност Пневматик Clip-за Синџир за Автомобил Автомобил Камион
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KIMISS 3pcs Гуми Анти-пропадна Челик Синџири за Снег Кал Автомобил Безбедност Пневматик Clip-за Синџир за Автомобил Автомобил Камион

【Квалитетен Материјал】Направени од манган челик материјал, со голема сила, добра цврстина, отпорност �

DEN 2694.72
MXYZ Универзална Гуми Синџири,10 Компјутери Гумени Материјал Автомобил на Ланци за Снег Анти-Пропадна Преносни Тркала Гуми за Итни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MXYZ Универзална Гуми Синџири,10 Компјутери Гумени Материјал Автомобил на Ланци за Снег Анти-Пропадна Преносни Тркала Гуми за Итни

Тоа може да се користи не само на мраз патишта, но исто така и на песок патишта и кал патишта...

DEN 604.80
HOMEE Сите Временски услови Количка за Влечење Одбори, Авто Влечење Мат Гуми Зафат Помош за Кал и Песок Снег 2 парчиња за Сите автомобил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HOMEE Сите Временски услови Количка за Влечење Одбори, Авто Влечење Мат Гуми Зафат Помош за Кал и Песок Снег 2 парчиња за Сите автомобил

Лесно да се Спасите Вашиот Автомобил : нерамна песни значително да ја зголеми својата триење и да се спр�

DEN 1171.20
за Kia KX1 10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива Тркала Гуми Синџир
 • Обновено
Ценетост на стоката:

за Kia KX1 10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива Тркала Гуми Синџир

[Снег Општи Гуми Синџир]Овој вид на снег синџир можат да бидат применети на повеќето модели со гума шири�

DEN 1790.40
Безбедност на Синџирот на Компанијата QG20074 Quik Зафат Светлина Камион Влечење Синџир Гума Tightener - Наместете го на 2 , Црна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Безбедност на Синџирот на Компанијата QG20074 Quik Зафат Светлина Камион Влечење Синџир Гума Tightener - Наместете го на 2 , Црна

Светлината камион гума tightener.За користење со линк синџири.ЏИП и светлина камион апликации.Издржливи.Соз

DEN 304.80