• Обновено
X-Сила Командант Сина Ангели НИ Морнарица F/A-18 Hornet Демо Тим Авиони 9 Големи Diecast Авион

X-Сила Командант Сина Ангели НИ Морнарица F/A-18 Hornet Демо Тим Авиони 9 Големи Diecast Авион

Buyers rating:
DEN 996.00

Залиха

9" Должина 7" Ширина 2" Висина Diecast Модел На Авион. 2 ФИГУРИ ВО COCKPITSCALE DIECAST АВИОН.ТЕШКИ DIECAST СО ЕКСТРЕМНИ ДЕТАЛИ.КУТИЈА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.СЕ ПОВЛЕЧАТ МОТОРНИТЕ АКЦИЈА.Тешки Diecast 6" Пре-насликани модел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

37-Airlift Ескадрила Patch – да се Шие На
  • Обновено
Ценетост на стоката:

37-Airlift Ескадрила Patch – да се Шие На

НИ Ветеран во Сопственост на Мал Бизнис 37Airlift Ескадрила Patch – Шие о н 3 11 / 16"W x 4 5 / 16"H Ескадрила Печ на United St

DEN 1449.60
ТАНГ ДИНАСТИЈАТА(TM) 1:72 Yakovlev Yak-3 Борец Напад Метал на Авионот Модел,втората Светска Војна Советските Воздухопловни Сили 1944
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ТАНГ ДИНАСТИЈАТА(TM) 1:72 Yakovlev Yak-3 Борец Напад Метал на Авионот Модел,втората Светска Војна Советските Воздухопловни Сили 1944

Воведување На : Yakovlev Yak3 (руски : Яковлев Як3), беше втората Светска Војна Советски борбени авиони.Издржлив

DEN 1103.76