• Обновено
Bronco Модели Harbin Z-9WA Воена Комунални Хеликоптер (1/350 Скала)

Bronco Модели Harbin Z-9WA Воена Комунални Хеликоптер (1/350 Скала)

Buyers rating:
DEN 436.08

Залиха

Ова е 1/350 скала unassembled модел комплет.Собрание и сликање потребно.Боја & Лепак потребно.Овој комплет е 1/350 скала воена комунални хеликоптер.Тоа е точно детали и лесно да се соберат комплет.Овој комплет е unassembled пластични модел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

16cm Легури на Метал Германија Воздух Луфтханза A340 Авиокомпании Авион Модел Луфтханза Airbus 340 дишните патишта Авион Модел Авион
  • Обновено
Ценетост на стоката:

16cm Легури на Метал Германија Воздух Луфтханза A340 Авиокомпании Авион Модел Луфтханза Airbus 340 дишните патишта Авион Модел Авион

Тип : Авион Модел.Материјал : Алуминиум тело / пластични поддршка.Дојде со пластични поддршка.Овој авио�

DEN 1994.40