• Обновено
Daron Skymarks SKR913 Аљаска Ерлајнс 737-900ER 1/130 Скала Повеќе за Љубов Livery Авион Модел

Daron Skymarks SKR913 Аљаска Ерлајнс 737-900ER 1/130 Скала Повеќе за Љубов Livery Авион Модел

Buyers rating:
DEN 1550.64

Залиха

Исклучителни детали.Изработени од квалитетни материјали.Сосема нов во фабрика за пакување.Прецизност дизајн.Изборот квалитет.Колекторот.Патникот.Авионот ентузијасти.На авантурист.Пилотот.Можеби : ).Моделите се многу детални за да одговара на вистинската работа.Модели се Точно-на-скала.Моделите се направени од висок квалитет, тешки, издржлива пластика, материјал кој изгледа неверојатно и се достапни.Модели се цврсти-трупот на авионот.Модели се официјално лиценцирани.Snap-одговара дизајн им овозможува на нашите модели за да се состави со леснотија.Без лепак потребно.Нема хаос.Помалку време ставање заедно и повеќе време покажувајќи го исклучите.Модели доаѓаат со екранот стојат.Нови модели кои пристигнуваат редовно.Модели се ажурира за да ја одрази тековната авиокомпании.Различни авиокомпании, за да изберете од.Совршен за почетниците собирачи и ветерани.Модели се големи како сувенири или подароци за некој посебен.Воведување на Небото Знаци..најновата линија на snap-одговара predecorated пластични модели.Моделите функција солидна инјектирање моделирана пластична конструкција со многу детални графика.Сите модели се соберат во минути и да вклучува екранот стојат.Колекторот.Патникот.Авионот ентузијасти.На авантурист.Пилотот.Можеби : ).Daron Во Светот Тргување, Inc.официјално е лиценциран со неколку од светските меѓународните авиокомпании.Што ова значи дека нашите модели се лиценцирани да настапат нивните логоа и дизајни за да ги даде на нашите модели автентичност.Нашите модели се не само вашата просек модели.Тие ги одразуваат модели кои ќе пренесен на и падна во љубов со.Официјално Лиценцирани Производи, исто така, значи дека кога ќе купите нашите предмети, одреден процент од продажбата оди на авиопревозниците.Не само што сте поддршка Daron во Светот Тргување, вие сте поддршка на вашите омилени авио компании и нивните бренд. @skymarksmodels. #skymarksmodels.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Т-Играчка Воена Борец Модел, Скала 1/48 Албатрос Биплан Борец Луфтвафе Легура Модел, Возрасни колекционерски предмети и Подароци,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Т-Играчка Воена Борец Модел, Скала 1/48 Албатрос Биплан Борец Луфтвафе Легура Модел, Возрасни колекционерски предмети и Подароци,

Ограничена На 300 Единици во Светот : 1 / 48 Скала е навистина воскресна модел на Албатрос Биплан борец Луфт�

DEN 1855.20
37-Airlift Ескадрила Patch – да се Шие На
  • Обновено
Ценетост на стоката:

37-Airlift Ескадрила Patch – да се Шие На

НИ Ветеран во Сопственост на Мал Бизнис 37Airlift Ескадрила Patch – Шие о н 3 11 / 16"W x 4 5 / 16"H Ескадрила Печ на United St

DEN 1449.60
16cm Легури на Метал Германија Воздух Луфтханза A340 Авиокомпании Авион Модел Луфтханза Airbus 340 дишните патишта Авион Модел Авион
  • Обновено
Ценетост на стоката:

16cm Легури на Метал Германија Воздух Луфтханза A340 Авиокомпании Авион Модел Луфтханза Airbus 340 дишните патишта Авион Модел Авион

Тип : Авион Модел.Материјал : Алуминиум тело / пластични поддршка.Дојде со пластични поддршка.Овој авио�

DEN 1994.40
USS Џон Ф. Кенеди CV-67 Patch – да се Шие На
  • Обновено
Ценетост на стоката:

USS Џон Ф. Кенеди CV-67 Patch – да се Шие На

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 263.76
РК-8 Змеј Китови Печ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

РК-8 Змеј Китови Печ

НИ Ветеран во Сопственост на Мал Бизнис.РК8 Змеј Китови Patch4 инчен HC8 Змеј Китови Ескадрила Patch Helicopter Борб�

DEN 263.76