• Обновено
XKAOL Цврсто Дрво Рачно Ткаени Ретро Ashtray Дневна Соба Хотел Кревет со Капак Ashtray Декоративни Прибор

XKAOL Цврсто Дрво Рачно Ткаени Ретро Ashtray Дневна Соба Хотел Кревет со Капак Ashtray Декоративни Прибор

Buyers rating:
DEN 1526.64

Залиха

Врежан во цврсто дрво, со нов дизајн.Рака-полиран, заоблени агли, и посигурно и поубаво кога се користи.Рачно резбани, старомодна бои го прават тоа повеќе ретро.Ashtray совршен за десктоп или мала маса, и се вклопува во биро за фиока за лесни за складирање.Грижа инструкции : Ги чисти со мека крпа, не користете абразивни средства за чистење.Име:Тајланд увезени од цврсто дрво со капак ashtray.Материјал: Дрво .Спецификација големина : за 13 cm.Производи вклучуваат : 1 × ashtray.специјален потсетник : 1. На производи се сите направени во вид.Поради различни монитори, различни фотографска опрема, различни светлината, итн., хроматските аберации може да се случи.Ако сте премногу чувствителни на бои, ве молиме да се купи со претпазливост.2. Големината на производот се мерени рачно, и грешка на големината е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да земете го тоа внимателно.Големината на производот се мерени рачно, и грешка на големината е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да земете го тоа внимателно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CYHO Практични Ashtray, Додаток за Полнење Во Салон;Спална соба;Студија;Канцелариски Простор;Ресторан;Изнајмување на Соба;Поднесување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Практични Ashtray, Додаток за Полнење Во Салон;Спална соба;Студија;Канцелариски Простор;Ресторан;Изнајмување на Соба;Поднесување

Тоа е погоден за ставање во промет на цигари поради ритам дизајн.Креативни моделирање, стилски едностав

DEN 226.56
Okworld Гроздобер Флорални Акварел Сликарство Ashtray Преносни Патување Големина Џеб Чанта Ashtray Keychain со Цигара Носителот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Okworld Гроздобер Флорални Акварел Сликарство Ashtray Преносни Патување Големина Џеб Чанта Ashtray Keychain со Цигара Носителот

На ashtray е направен од хром позлатен лим.Тоа е околу 2.0" (5.1 cm) во дијаметар и 0.7" (1.8 cm) во висина.Притисни на о�

DEN 960.00
YCLZNB Керамички Ashtray, Ретро Ashtray, Голем Калибар Ashtray, Затворен или Отворен Дом Канцеларија Декорација Ресторан Градина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YCLZNB Керамички Ashtray, Ретро Ashtray, Голем Калибар Ashtray, Затворен или Отворен Дом Канцеларија Декорација Ресторан Градина

Материјал : керамика и Лесен за управување и одржување, висока цврстина, тешки доволно, на дното е многу �

DEN 861.60
WGH Цигара Ashtray Чист Бакар Ashtray Врежана Пепел Фах Ретро Подарок Украси Пепел Држачот за Пушачите Десктоп Пушењето Пепел Послужавник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WGH Цигара Ashtray Чист Бакар Ashtray Врежана Пепел Фах Ретро Подарок Украси Пепел Држачот за Пушачите Десктоп Пушењето Пепел Послужавник

Оваа ashtray е издржлив и лесен за чистење, и неговата уникатна темперамент може да се совршено да се вклопи

DEN 2385.60
Rosenice Кошарка Ashtray , Кристално Пепел Фах Носителот Пушењето Задник Сад Копче За Складирање Сад Табела Дребулии Носителот Дома
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Rosenice Кошарка Ashtray , Кристално Пепел Фах Носителот Пушењето Задник Сад Копче За Складирање Сад Табела Дребулии Носителот Дома

Совршена Декорација за Дома : Ова кошарка ashtray има мазна текстура, гроздобер стил, таписерии изработка, д

DEN 415.20
Мултифункционален без чад Ashtray за Цигара Пушач Чад Грабител Ashtray за Во/на Отворено Home Office Автомобил за Пушач без чад ashtrays
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мултифункционален без чад Ashtray за Цигара Пушач Чад Грабител Ashtray за Во/на Отворено Home Office Автомобил за Пушач без чад ashtrays

Мултифункционален без чад Ashtray за Цигара Пушач, Чад Грабител Ashtray за Во / на Отворено Home Office Автомобил за �

DEN 1800.00
Пура Сина Пура Ashtray со Капак и Нерѓосувачки Челик Пура Машина, Windproof Плоштадот Пура Послужавник за Надвор, Дома, во Канцеларија,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пура Сина Пура Ashtray со Капак и Нерѓосувачки Челик Пура Машина, Windproof Плоштадот Пура Послужавник за Надвор, Дома, во Канцеларија,

Слој на овие ashtrays за пури е отпорна на исчезнува за долгорочна употреба.Големи Не се Лизга Дизајн Со Windpro

DEN 634.80
Дрвени Ashtray, 2 Парчиња Ретро Ashtray, Антички Цигара Пепел Послужавник за Дома кафуле Teahouse Бар Затворен Надворешна Декорација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Дрвени Ashtray, 2 Парчиња Ретро Ashtray, Антички Цигара Пепел Послужавник за Дома кафуле Teahouse Бар Затворен Надворешна Декорација

Ashtray, користи високо‑квалитетни дрвени материјали, трајни и висока температура отпорни.Со пушењето пад

DEN 407.76
JIGUANG Пура Ashtray Ashtray Нерѓосувачки Челик Ashtray Личност Креативни Канцеларија Голема Дневна Соба Soot Задебелување Висина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JIGUANG Пура Ashtray Ashtray Нерѓосувачки Челик Ashtray Личност Креативни Канцеларија Голема Дневна Соба Soot Задебелување Висина

Целокупната форма е едноставен и елегантен.Применливи караоке спална соба за статистика.Едноставна ум�

DEN 700.80
Пура Ashtray направени од Алуминиум Метал / Правец на Отпорни Ashtray за Пури да Cigarillos ,4 Дупки Дизајн, Windproof Страна Направена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пура Ashtray направени од Алуминиум Метал / Правец на Отпорни Ashtray за Пури да Cigarillos ,4 Дупки Дизајн, Windproof Страна Направена

Оваа ashtray е во облик на Правоаголник со 4 големи дупки и 2.4" длабоко , добро за сите мали и големи пури , има

DEN 837.60
4.3 Дрвени Tabletop Ashtray за Мажите и Жените, Чадот од Цигари Круг Пепел Послужавник,Десктоп Пепел Држачот за Пушачите Пушењето
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4.3 Дрвени Tabletop Ashtray за Мажите и Жените, Чадот од Цигари Круг Пепел Послужавник,Десктоп Пепел Држачот за Пушачите Пушењето

Убав слој на лак за да се обезбеди одржливост.Оваа ashtray е направен од висок квалитет на природно дрво и н�

DEN 191.76
JIAH во затворен простор Пепел Фах Домаќинство Стакло Пепел Коцки Канцеларија, Дневна Соба Јасно Кристално Стакло Ashtray 3 Инчен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JIAH во затворен простор Пепел Фах Домаќинство Стакло Пепел Коцки Канцеларија, Дневна Соба Јасно Кристално Стакло Ashtray 3 Инчен

Не користите хард чистење алатки за чистење на производот, така што нема да гребење на производот...

DEN 1150.80
TJLSS Камен Ashtray, Креативни Решенија Цемент Патио Ashtray за Внатрешна или Надворешна Употреба, Здрав Декоративни Пепел Фах Чадот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TJLSS Камен Ashtray, Креативни Решенија Цемент Патио Ashtray за Внатрешна или Надворешна Употреба, Здрав Декоративни Пепел Фах Чадот

Лесен и лесно да се носат, погодна за отворен или затворен.Идеално за семејства, куќи, барови, кафулиња, х

DEN 3385.68
CYHO Хексагонални Ashtray, Додатоци Комплет Во за Изнајмување на Соба;Поднесување Куќа;Хотел;Балкон;Сала за состаноци;Салон;Спална
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Хексагонални Ashtray, Додатоци Комплет Во за Изнајмување на Соба;Поднесување Куќа;Хотел;Балкон;Сала за состаноци;Салон;Спална

Еколошки здрава, без мирис.Лесно да се чисти, заштеда на време и напор.Тоа е погодно да се одржи цигари за

DEN 226.56
youyu6-2o521 Пура Кутија Цигари Ashtray Гроздобер Керамички Попуштат Глазура Бакар Пломба Резба Цигара Ashtray Декорација Украс Подарок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

youyu6-2o521 Пура Кутија Цигари Ashtray Гроздобер Керамички Попуштат Глазура Бакар Пломба Резба Цигара Ashtray Декорација Украс Подарок

●Совршен пура ashtray за 2 пури, совршен подарок идеја на татко,сопруг и за компанијата благосостојба...

DEN 7290.24
PENGPENGBAIHUO Семејство Креативни Рибарски Брод Ashtray Дневна Соба Десктоп Windproof Ashtray Автомобил Ashtray Декорација Подарок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PENGPENGBAIHUO Семејство Креативни Рибарски Брод Ashtray Дневна Соба Десктоп Windproof Ashtray Автомобил Ashtray Декорација Подарок

Исклучителна мали риби кошница се користи за да го изгаснат отпушоци од цигари.Трупот е прецизен во фор�

DEN 1514.40