• Обновено
WSZJJ Бакар Ashtray Креативна Личност Дневна Соба Канцеларија Кафе на Маса Дома Бакар Занает Подарок Украси Големи Ashtray Семејство и Ресторан (Боја : Сина)

WSZJJ Бакар Ashtray Креативна Личност Дневна Соба Канцеларија Кафе на Маса Дома Бакар Занает Подарок Украси Големи Ashtray Семејство

Buyers rating:
DEN 12084.00

Залиха

♥ На изработка е добро дефинирани, рабови и агли се мазни не повреда на рацете. ♥не содржат штетни материи, така што вие и вашето семејство може да ги користат со доверба. ♥Материјал : Високо-квалитетни керамички е мазна и нежна, анти-УВ е лесно да исчезнат, има карактеристики на отпор да падне носат. ♥corrosionnot лесно да се нула, правење на вашиот чистење повеќе погодно. ♥Големина : 10.5 * 7.7 cm.Боја : Сина , Brown Material : brass Scope на примена : за дома, office Scope на примена : за дома, office Scope на примена : за дома, office This производот е погоден за користење во бања, спална соба, дневна соба, канцеларија и други простори, лесна и практична.Со цел да се задржи спалната соба чистење, ве молиме обидете се да го замени ѓубре торба во корпата за ѓубре за да се спречи комарци од запишување.Прирачник за мерење може да има ситни грешки, но не влијае на нормална употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

YCLZNB Керамички Ashtray, Ретро Ashtray, Голем Калибар Ashtray, Затворен или Отворен Дом Канцеларија Декорација Ресторан Градина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YCLZNB Керамички Ashtray, Ретро Ashtray, Голем Калибар Ashtray, Затворен или Отворен Дом Канцеларија Декорација Ресторан Градина

Материјал : керамика и Лесен за управување и одржување, висока цврстина, тешки доволно, на дното е многу �

DEN 861.60
Rosenice Кошарка Ashtray , Кристално Пепел Фах Носителот Пушењето Задник Сад Копче За Складирање Сад Табела Дребулии Носителот Дома
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Rosenice Кошарка Ashtray , Кристално Пепел Фах Носителот Пушењето Задник Сад Копче За Складирање Сад Табела Дребулии Носителот Дома

Совршена Декорација за Дома : Ова кошарка ashtray има мазна текстура, гроздобер стил, таписерии изработка, д

DEN 415.20
Мултифункционален без чад Ashtray за Цигара Пушач Чад Грабител Ashtray за Во/на Отворено Home Office Автомобил за Пушач без чад ashtrays
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мултифункционален без чад Ashtray за Цигара Пушач Чад Грабител Ashtray за Во/на Отворено Home Office Автомобил за Пушач без чад ashtrays

Мултифункционален без чад Ashtray за Цигара Пушач, Чад Грабител Ashtray за Во / на Отворено Home Office Автомобил за �

DEN 1800.00
Okworld Гроздобер Флорални Акварел Сликарство Ashtray Преносни Патување Големина Џеб Чанта Ashtray Keychain со Цигара Носителот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Okworld Гроздобер Флорални Акварел Сликарство Ashtray Преносни Патување Големина Џеб Чанта Ashtray Keychain со Цигара Носителот

На ashtray е направен од хром позлатен лим.Тоа е околу 2.0" (5.1 cm) во дијаметар и 0.7" (1.8 cm) во висина.Притисни на о�

DEN 960.00
YCLZNB Стакло Ashtray, Ретро Ashtray, Голем Калибар Ashtray, Отворен и Затворен Home Office Декорација Кафе Бар Хотел Преносни Големина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YCLZNB Стакло Ashtray, Ретро Ashtray, Голем Калибар Ashtray, Отворен и Затворен Home Office Декорација Кафе Бар Хотел Преносни Големина

Уникатен дизајн : може ефикасно да се спречи ширењето на soot, заштита на здравјето, како и да се спречи сек

DEN 580.80
BESPORTBLE 3pcs Џеб Ashtray Торбичка Огноотпорни Пластични Ashtray Торбичка Преносни Ashtray Торбичка за Надворешна Туристички Кампување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BESPORTBLE 3pcs Џеб Ashtray Торбичка Огноотпорни Пластични Ashtray Торбичка Преносни Ashtray Торбичка за Надворешна Туристички Кампување

Погоден за outdside, бар, партија, канцеларија и тоалет.Кампување Ashtray.Тоа исто така може да се користи како б

DEN 455.52
CZZLYJ Креативни Дрвени Ashtray Елегантен Стил Десктоп Декоративни Ashtray За Пушачите Погоден За Домашни Отворен Хотел Ресторан
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CZZLYJ Креативни Дрвени Ashtray Елегантен Стил Десктоп Декоративни Ashtray За Пушачите Погоден За Домашни Отворен Хотел Ресторан

На ashtray е дизајниран во согласност со модерниот стил, едноставен и јасен стил, погоден за користење во би

DEN 287.76
JIAH во затворен простор Пепел Фах Домаќинство Стакло Пепел Коцки Канцеларија, Дневна Соба Јасно Кристално Стакло Ashtray 3 Инчен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JIAH во затворен простор Пепел Фах Домаќинство Стакло Пепел Коцки Канцеларија, Дневна Соба Јасно Кристално Стакло Ashtray 3 Инчен

Не користите хард чистење алатки за чистење на производот, така што нема да гребење на производот Убава

DEN 1150.80
PENGPENGBAIHUO Семејство Креативни Рибарски Брод Ashtray Дневна Соба Десктоп Windproof Ashtray Автомобил Ashtray Декорација Подарок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PENGPENGBAIHUO Семејство Креативни Рибарски Брод Ashtray Дневна Соба Десктоп Windproof Ashtray Автомобил Ashtray Декорација Подарок

Исклучителна мали риби кошница се користи за да го изгаснат отпушоци од цигари.Трупот е прецизен во фор�

DEN 1514.40
LUOFDCLDDD Ashtrays,Керамички Ashtrays, Десктоп Пушењето Пепел Послужавник, Цигари Ashtray за Внатрешна или Надворешна Употреба,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LUOFDCLDDD Ashtrays,Керамички Ashtrays, Десктоп Пушењето Пепел Послужавник, Цигари Ashtray за Внатрешна или Надворешна Употреба,

Совршен Подарок : Дали Ви се Допаѓа Модерен Стил или Традиционален Стил, Нашите Ashtray Семејство Се Исклуч�

DEN 1046.40
Jxing568238 Џија Xing Цигара Ashtray Метал со Капак Ashtray Креативни Дома Забава Ashtray Канцеларија, Дневна Соба и Мулти-Функција
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jxing568238 Џија Xing Цигара Ashtray Метал со Капак Ashtray Креативни Дома Забава Ashtray Канцеларија, Дневна Соба и Мулти-Функција

Тоа беспрекорно натпревари било декорација и е идеален за затворен или отворен простор, како што се дом�

DEN 924.00
WGH Цигара Ashtray Чист Бакар Ashtray Врежана Пепел Фах Ретро Подарок Украси Пепел Држачот за Пушачите Десктоп Пушењето Пепел Послужавник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WGH Цигара Ashtray Чист Бакар Ashtray Врежана Пепел Фах Ретро Подарок Украси Пепел Држачот за Пушачите Десктоп Пушењето Пепел Послужавник

Оваа ashtray е издржлив и лесен за чистење, и неговата уникатна темперамент може да се совршено да се вклопи

DEN 2385.60