• Обновено
GKH Болка Balm, 45g Пакување од 2

GKH Болка Balm, 45g Пакување од 2

Buyers rating:
DEN 811.92

Залиха

Брзо дејство на главоболка и телото болка знаците кои лекови за болка природно.Ублажува главоболката, телесна болка, како и други болка.Природно се збогатува со добрина на Индискиот Зима Зелена, Нане и Chir Борови масла.Болка Balm СИЛНА Болка исправат, природно Она што го прави тоа : Природно се збогатува со добрина на Индискиот Зима Зелена, Нане и Chir Борови масла, Хималаи е Болка Balm е брзо дејство на главоболка и телото болка знаците кои лекови за болка природно.Упатства за употреба : нежно Масажа на погодената област два до три пати на ден за брзо ослободување од главоболка, болки во телото и други болка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Комплетна Wellness Мускулите Смири ЧАСОТ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Комплетна Wellness Мускулите Смири ЧАСОТ

ПРИРОДНИ МУСКУЛИТЕ RELAXER НАГРАДУВАН ПРОИЗВОД ЛИНИЈА.БОЛКИ ВО МУСКУЛИТЕ И БОЛКА; АРТРИТИС; БОЛКИ ВО ЗГЛОБ

DEN 938.40