• Обновено
menolana Кратко Sleeve Пот Влошки Underarm Апсорбирање на Платно+50x Еднократна Рампа

menolana Кратко Sleeve Пот Влошки Underarm Апсорбирање на Платно+50x Еднократна Рампа

Buyers rating:
DEN 479.76

Залиха

Одржување на вашата омилена облека underarm област дамка-free, да ви останат свежи и суви.Се вклопува многу удобно, останува во место, дури и кога ќе се обратите за бегство и апсорбира пот брзо.Мала тежина и преносни, скоро невидливи.Лесно да се прикачите на вашиот рамо, заврши underarm заштита,пот влошки се на под риза ракав, не грижете се, тие како да го поправам под вашата рака или да се откажат.Голема влошки за активности на отворено, џогирање, работи и тренингот.Опис : - мала тежина и преносни, скоро невидливи - Одржување на вашата омилена облека underarm област дамка-free, да ви останат свежи и суви - Лесно да се прикачите на вашиот рамо, заврши underarm заштита,пот влошки се на под риза ракав, не грижете се, тие како да го поправам под вашата рака или да се откажат. - Се вклопува многу удобно, останува во место, дури и кога ќе се обратите за бегство и апсорбира пот брзо. - Голема влошки за активности на отворено, џогирање, работи и тренингот.Спецификација : - Материјал : PE , ПЕТ Не-плетени+Млеко свила + Полиестер Fiber Size Табела : Влошки за Еднократна употреба Големина : Прибл. 11 x 6.5 см/ 4.3 x 2.6 inch Short кошула погоден за градите обемот : Прибл .79-101cm/31.1-39.8 инчен Горниот периметар : Прибл. 23.3 x 2cm/9.2 x0.8 инчен Пониски периметар : Прибл 35.3 x 2cm /13.9 x 0.8 inch Package Вклучува : 50 Парчиња Расположливиот Underarm Пот Влошки + T кошула со Underarm Пот Pads Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нови био Апсорбира свиња 20pcs x 2Set Пазувите Пот Абсорбента Рампа Лето суштински предмет 0.3 mm Супер-Тенок Тројна Структура Одлична
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Нови био Апсорбира свиња 20pcs x 2Set Пазувите Пот Абсорбента Рампа Лето суштински предмет 0.3 mm Супер-Тенок Тројна Структура Одлична

Мажите и жените испотени пазуви, производи што се наменети за олеснување на сложени 0.3 mm ултра тенок, чув

DEN 1732.80
Healifty 100pcs за Еднократна употреба Вратот Пот Влошки Underarm Пот Влошки Штитови Потење, Пот Подлога се Борат Hyperhidrosis Antiperspirant
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Healifty 100pcs за Еднократна употреба Вратот Пот Влошки Underarm Пот Влошки Штитови Потење, Пот Подлога се Борат Hyperhidrosis Antiperspirant

Dispoable, лесен за употреба и е погодно да се справи.Absobing пот за да се избегне боја мокрење и го елиминира ми�

DEN 880.56
TOOYFUL 4 Пакет на Дами Underarm Пот Влошки Camisole - Обновливи Пот Абсорбента Штитови Пазувите Чувари - Екстра Еластичен Материјал
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TOOYFUL 4 Пакет на Дами Underarm Пот Влошки Camisole - Обновливи Пот Абсорбента Штитови Пазувите Чувари - Екстра Еластичен Материјал

Апсорбирање на underarm потење.Одржување на вашиот underarms чиста и сува во текот на целиот ден долго.Мала тежи�

DEN 551.76
DERCLIVE 20pcs Underarm Пот Влошки за Мажите и Жените Пазувите, за Еднократна употреба Пот Влошки Удобно Unflavored Абсорбента Пазувите
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DERCLIVE 20pcs Underarm Пот Влошки за Мажите и Жените Пазувите, за Еднократна употреба Пот Влошки Удобно Unflavored Абсорбента Пазувите

【Премиум Квалитет】 Underarm пот влошки содржи сите природни абсорбента да ги апсорбира и underarm потење и мир

DEN 395.76
Underarm Пот Подлога, Обновливи Памук Пазувите Пот Guard Градник Дише Underarm Пот Абсорбента Рампа,Многу Абсорбента Жени Перат Пазувите
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Underarm Пот Подлога, Обновливи Памук Пазувите Пот Guard Градник Дише Underarm Пот Абсорбента Рампа,Многу Абсорбента Жени Перат Пазувите

【ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ】 Underarm пот влошки за жените усвојува surperb квалитет памук која е мека и многу абсорбен�

DEN 321.36
Мишка Влошки, за Лична Нега Antiperspirant Тешки Потење 40Pcs за Еднократна употреба Потење Дише Пот Влошки, за Нега на Кожата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мишка Влошки, за Лична Нега Antiperspirant Тешки Потење 40Pcs за Еднократна употреба Потење Дише Пот Влошки, за Нега на Кожата

★ БЕЗБЕДНОСТ : Nonwoven, за еднократна употреба, специјално развиени за возрасни.Силен стисок, апсорпција н�

DEN 280.56
Antiperspirant Влошки/Фустан Штитови (Придржуваат/Држиме за Кожата) MONDSS 4 ПАКЕТ на Underarm Носат – за Жени/Мажи. БРЗ СЛОБОДЕН
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Antiperspirant Влошки/Фустан Штитови (Придржуваат/Држиме за Кожата) MONDSS 4 ПАКЕТ на Underarm Носат – за Жени/Мажи. БРЗ СЛОБОДЕН

Дискретно и сигурно решение за underarm потење марки.Се придржува / стапчиња за вашата кожа (underarm).БРЗ СЛОБОД

DEN 959.76
ASDF 2 парчиња Underarm Пот Влошки за Жените и Мажите - за Еднократна употреба Премиум Абсорбента Пазувите Underarm Штитови се Спротивстави
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ASDF 2 парчиња Underarm Пот Влошки за Жените и Мажите - за Еднократна употреба Премиум Абсорбента Пазувите Underarm Штитови се Спротивстави

【КАЖЕ ЗБОГУМ НА ПОТ】 : се Се уште се загрижени за потење под пазуви?Се уште се незадоволни со вашиот мир�

DEN 383.28