• Обновено
FEIN 63134380052 ХСС Нова D38x50 Core Вежба, Мулти-Боја

FEIN 63134380052 ХСС Нова D38x50 Core Вежба, Мулти-Боја

Buyers rating:
DEN 2488.80

Залиха

ХСС Нова 50 core вежба со Weldon држачот.Долг животен век.Метрички димензии, сечење на длабочина од 50 mm.ХСС Нова 50 core вежба со Weldon holder HSS Нова 50 core вежба со Weldon holder Long услуга живот.Метрички димензии, сечење на длабочина од 50 mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Професионални Алатки Annular Машина Арбор со Morse Коси MT2 за 3/4 Инчи Weldon месо тело Annular Секачи Продолжување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Професионални Алатки Annular Машина Арбор со Morse Коси MT2 за 3/4 Инчи Weldon месо тело Annular Секачи Продолжување

Употреба На Високо Квалитетни Материјали Во Производство На Професионални Алатки, Работи Добро, И Издр

DEN 1905.60
FEIN 63134560076 Core Вежба со Weldon Фитинг
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FEIN 63134560076 Core Вежба со Weldon Фитинг

ХСС Dura 50 core вежба со Weldon држачот.Едб површина слој за супериорен во однос на издржливоста и плови својст�

DEN 6095.04
Annular Машина со 50mm, Сечење на Длабочина од LIANG XINGS (Дупка со Дијаметар : 14mm, вкупна Должина : 92mm, месо тело Облик : Тркалезна)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Annular Машина со 50mm, Сечење на Длабочина од LIANG XINGS (Дупка со Дијаметар : 14mm, вкупна Должина : 92mm, месо тело Облик : Тркалезна)

Материјал : Карбид.Сечење на длабочина : 50mm.Месо тело со дијаметар : 19.05 mm.Сечење живот : 1520 милиони години.

DEN 5796.96
DEWALT DWAC02014 7/8 X 2 ХСС ANNULAR Машина 3/4 Weldon
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DEWALT DWAC02014 7/8 X 2 ХСС ANNULAR Машина 3/4 Weldon

Трајни Изградба Изработени од high speed челик за издржливост & животот.Брзо, Ефикасно, & Мазна Сечење Преци�

DEN 1331.52
DEWALT DWAC02011 11/16 X 2 ХСС ANNULAR Машина 3/4 Weldon
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DEWALT DWAC02011 11/16 X 2 ХСС ANNULAR Машина 3/4 Weldon

Трајни Изградба Изработени од high speed челик за издржливост & животот.Брзо, Ефикасно, & Мазна Сечење Преци�

DEN 1163.52