• Обновено
FEIN 63134560076 Core Вежба со Weldon Фитинг

FEIN 63134560076 Core Вежба со Weldon Фитинг

Buyers rating:
DEN 6095.04

Залиха

ХСС Dura 50 core вежба со Weldon држачот.Едб површина слој за супериорен во однос на издржливоста и плови својства.Метрички димензии, сечење на длабочина од 50 mm.ХСС Dura 50 core вежба со Weldon holder HSS Dura 50 core вежба со Weldon holder Ti N површина слој за супериорен во однос на издржливоста и плови својства.Метрички димензии, сечење на длабочина од 50 mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

DEWALT DWAC02011 11/16 X 2 ХСС ANNULAR Машина 3/4 Weldon
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DEWALT DWAC02011 11/16 X 2 ХСС ANNULAR Машина 3/4 Weldon

Трајни Изградба Изработени од high speed челик за издржливост & животот.Брзо, Ефикасно, & Мазна Сечење Преци�

DEN 1163.52
Nitto Kohki TB00352-0 Morse Коси-3 Индустриски Арбор за Jetbroach Машина со 1-1/4 Страна-Заклучување Weldon месо тело, 3 Сечење Длабочина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Nitto Kohki TB00352-0 Morse Коси-3 Индустриски Арбор за Jetbroach Машина со 1-1/4 Страна-Заклучување Weldon месо тело, 3 Сечење Длабочина

Пролеттанатоварени пилот pin зема дупка локација брзо.Ejects на голтка автоматски на крајот на намалување.К

DEN 13727.04
DEWALT DWAC02014 7/8 X 2 ХСС ANNULAR Машина 3/4 Weldon
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DEWALT DWAC02014 7/8 X 2 ХСС ANNULAR Машина 3/4 Weldon

Трајни Изградба Изработени од high speed челик за издржливост & животот.Брзо, Ефикасно, & Мазна Сечење Преци�

DEN 1331.52
ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Професионални Алатки Annular Машина Арбор со Morse Коси MT2 за 3/4 Инчи Weldon месо тело Annular Секачи Продолжување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Професионални Алатки Annular Машина Арбор со Morse Коси MT2 за 3/4 Инчи Weldon месо тело Annular Секачи Продолжување

Употреба На Високо Квалитетни Материјали Во Производство На Професионални Алатки, Работи Добро, И Издр

DEN 1905.60
Annular Машина со 50mm, Сечење на Длабочина од LIANG XINGS (Дупка со Дијаметар : 14mm, вкупна Должина : 92mm, месо тело Облик : Тркалезна)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Annular Машина со 50mm, Сечење на Длабочина од LIANG XINGS (Дупка со Дијаметар : 14mm, вкупна Должина : 92mm, месо тело Облик : Тркалезна)

Материјал : Карбид.Сечење на длабочина : 50mm.Месо тело со дијаметар : 19.05 mm.Сечење живот : 1520 милиони години.

DEN 5796.96