• Обновено
4PCS 3D тркала центар налепници декоративни налепници М налепница автомобил логото значка налепници алуминиум материјал(ЦРНА)

4PCS 3D тркала центар налепници декоративни налепници М налепница автомобил логото значка налепници алуминиум материјал(ЦРНА)

Buyers rating:
DEN 311.76

Залиха

【Универзален тип】 : мазна работ дизајн е усвоен за да се прилагодат на кривина на воланот центар.Ставете на кружен лак работ на центар.Подобрување на атмосферата и одделение за моторни спортови.Забелешка : Поради различни екранот ефекти и светлосни ефекти мерени рачно, бојата и големината на вистинската слика може да биде малку поинаков од вистинската големина.Тоа ја зголемува забава во вашиот живот.Овој производ е универзален етикета и може да се примени на било кој автомобил модел.Ние се обезбеди 100% задоволство гаранција!Ние ги извршуваат високо задоволството на клиентите, и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.Ќе ви се љубовта сигурен.31 in Why ги красат овој производ?Таа има многу стилски и спортски чувствуваат.Обезбедување на квалитет : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да ни испратите message We ќе ви помогнат и да ве контактираме во рок од 24 часа.Ова е мал објект и ниско ниво на текст цена, но има многу неверојатни декоративен ефект.Сите ние се допаѓа убави работи, тоа ќе биде добар помошник за автомобил декорација. 【Декорација】 : Автомобил декорација може подобро да се пренесе на сопственикот вкус, континуирано подобрување и ги извршуваат извонредност, и да се создаде висок квалитет на искуство. 【Лесно да се инсталира】 : производот е лесно да се работи, само треба да се исчисти местото што треба да се инсталираат, откине М етикета, се приспособат на позиција и притиснете го еднаш, се држи цврсто, нема да го оштети оригиналниот автомобил боја, на површина има заштитна фолија, солза го исклучите Повеќе сјајна.Ќе биде многу возбуден кога ќе се стави на воланот налепници. 【М значка】 : Уникатен М значка етикета елементи, силна три-димензионален ефект, многу примамливо.【Карактеристики】 : воланот налепница е направен од избраниот алуминиум легура материјали, со мазна површина, висока температура отпор, водоотпорен и сончање, не-исчезнува ефект, убава и носат-отпорни, и може да се користи за долго време.Тоа може да се направи вашиот автомобил атрактивни и единствен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Авто безбедност Худ/Решетката Внесува Писма Компатибилен со 2017-2022 F250 F350 F450 Вечерам Должност Силно Лепило 3D Покрена Пластични
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Авто безбедност Худ/Решетката Внесува Писма Компатибилен со 2017-2022 F250 F350 F450 Вечерам Должност Силно Лепило 3D Покрена Пластични

Совршено се Вклопуваат Специјално прилагодена за 20172022 модели задната врата; силно лепило целосно на гр

DEN 407.76
Автомобил Стил 3D Хром Метал ST Предната Решетка Налепница Автомобил Главата Скара Амблем Значка за Ford Fiesta Фокус Mondeo Авто
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Стил 3D Хром Метал ST Предната Решетка Налепница Автомобил Главата Скара Амблем Значка за Ford Fiesta Фокус Mondeo Авто

Предмет Тип : Налепници.Налепница Сместување : Скара.Тип : Други 3 D Налепница.Дизајн : Зборови.Модел : Вози

DEN 336.00
2 парчиња Camaro Zl1 Амблем Значка Писмо Задната Страна ZL1 Вратата Хром Црвена 3D Покрена Силно Лепило Одговара за Camaro Багажникот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 парчиња Camaro Zl1 Амблем Значка Писмо Задната Страна ZL1 Вратата Хром Црвена 3D Покрена Силно Лепило Одговара за Camaro Багажникот

Димензија : 6 инчен должина.Пакетот вклучува : 2 PC zl1 Значки.Материјал : Премиум Автомобилски ABS / PC.Приложи�

DEN 479.76