• Обновено
SALADAYS 7-Парче Виски Decanter во Собата, Злато Трим Виски Decanter со 6 Чаши Виски, Премиум Квалитет Кристално Decanter во Собата за Алкохол Бурбон Виски(Класичен Decanter во Собата)

SALADAYS 7-Парче Виски Decanter во Собата, Злато Трим Виски Decanter со 6 Чаши Виски, Премиум Квалитет Кристално Decanter во Собата

Buyers rating:
DEN 1919.76

Залиха

Дијамант сечење шише и затка.Врежани површина го прави decanter лесно да се сфати и се прелива.Decanter капацитетот : (780ml 26.3" високи, 780ml 26.Изработени од олово-слободен Ултра-Јасност стакло, украсени со 24 K Златни Украси.Врежани шише и затка изгледа одлично прикажана на алкохол кабинет, бар, трпезариска маса, партија.Decanter димензии&капацитет : 9. ★Престижниот виски подарок сет за виски љубовник, на скоч познавач, и оние мажи кои имаат сè, но се уште треба нешто.Дебела база додава стабилност и да се загрози отпор. ★100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ЗАГАРАНТИРАНА – Сите наши производи се со 100% гаранција за квалитет.7 мл) очила капацитетот : (270ml 9oz).Во неверојатно случај дека не сте 100% воодушевени со нашиот виски decanter подарок сет, ние или ќе го замени производот или ви нудиме целосна наплата без прашања праша.Нашите Saladays Кристал Decanter Поставува направи домот housewarming подароци за нов дом, совршен свадба подарок, младоженецот најдобриот човек подарок, годишнина, пензионирање & корпоративни подароци, татко, син & брат роденден подароци.Матирано затка.Како семејството се кандидира компанија која знае важноста на седнат заедно на вечера маса, ние во SALADAYS држете многу висок стандард за kitchenwares.Очила димензии&капацитет : 3.2" дијаметар отворање, 270ml 9oz. ★На база на decanter е задебелена за да се загрози отпор и рамнотежа.Одлично за формално трпезариска маса, насловна лента, и секојдневни прослави.Нашата компанија се развива висок квалитет стакло и serveware дека не само што изгледаат одлично, но бидете служат искуство сè повеќе и повеќе пријатни.Гравирање површина го прави decanter лесно да се сфати и се прелива. ★Ова луксузно decanter сет вклучува кристал алкохол decanter и 6 виски очила и матирано затка, произведени и направена од олово-слободен кристал, го прави совршен избор за служат алкохол, виски, виски, бурбон, или мешани пијалоци.7" високи со 3.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Шише виски Коза Стаклено Шише, Животински Овци Рака Разнесени Висока Borosilicate Стакло Стакло Шише Проѕирно Шише,1000ML Decanter
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Шише виски Коза Стаклено Шише, Животински Овци Рака Разнесени Висока Borosilicate Стакло Стакло Шише Проѕирно Шише,1000ML Decanter

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ СТАКЛО : Овие убави decanters за алкохол направени од врвен квалитет стакло, внимателно обл

DEN 5779.92
Artland Хемптон 26 оз Decanter, Стакло
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Artland Хемптон 26 оз Decanter, Стакло

Оваа група ги вклучува : една Хемптон 26 оз decanter.На Artland Хемптон Decanter ќе се убаво се превиди вашиот пијалок

DEN 417.60
decanter Виски Decanter Стакло Свет Decanter во Собата Со Виски Очила Дрво Стои Инка Додатоци на Почетниот Јадење Бар Декорација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

decanter Виски Decanter Стакло Свет Decanter во Собата Со Виски Очила Дрво Стои Инка Додатоци на Почетниот Јадење Бар Декорација

1 Декоративни Почетниот Екран Овие стакло светот decanters направи брилијантен централен за еден ден, трпез

DEN 4489.92
Decanter Двојно старомодни Виски Чаша, 10 Мл Тешки База Карпи Barware Очила за, Бурбон И Коктел Пијалоци, 2 парчиња Decanter сет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Decanter Двојно старомодни Виски Чаша, 10 Мл Тешки База Карпи Barware Очила за, Бурбон И Коктел Пијалоци, 2 парчиња Decanter сет

ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ : Кристално јасно, висок квалитет на стакло што е машина за миење садови, фрижиде

DEN 1679.28
Виски Decanter, Кристалниот Череп Шише, Стакло Фармацевт, исто така, за Ракија Текила Бурбон Виски Рум, Одличен Подарок За Секоја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Виски Decanter, Кристалниот Череп Шише, Стакло Фармацевт, исто така, за Ракија Текила Бурбон Виски Рум, Одличен Подарок За Секоја

[Рачно изработени] : Уникатен дизајн елементи Секој вино decanter е направен од високоодделение кристално с�

DEN 1740.00
CXJAY 1000ML Куче во Облик на Decanter, Висока Borosilicate Стаклено Шише Вино, Шупливи Куче во Облик на Стакло Шише Вино за Алкохол,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CXJAY 1000ML Куче во Облик на Decanter, Висока Borosilicate Стаклено Шише Вино, Шупливи Куче во Облик на Стакло Шише Вино за Алкохол,

Елегантно се прикаже и се прелива вашиот скоч виски бурбон вино или вода.Дизајн : Кован од висококвалите

DEN 3551.04
Пушка Виски Decanter Во Собата Со Виски Куршум Chillers - Limited Edition Домот Пушка Пиштол Виски Decanter 22.5 Со 6 Виски Нерѓосувачки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пушка Виски Decanter Во Собата Со Виски Куршум Chillers - Limited Edition Домот Пушка Пиштол Виски Decanter 22.5 Со 6 Виски Нерѓосувачки

ПИЕЊЕ ВИСКИ НИКОГАШ НЕМА да БИДЕ ИСТА : Пушка Пиштол Decanter & 4 чаши виски спарени со дрвена екранот стојат.�

DEN 2398.80
Виски Decanter Комплети за Мажи Врежани Петел во Облик на Алкохол Виски Decanter Петел Шише Виски 1000ml Олово-Бесплатно Високо Borosilicate
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Виски Decanter Комплети за Мажи Врежани Петел во Облик на Алкохол Виски Decanter Петел Шише Виски 1000ml Олово-Бесплатно Високо Borosilicate

Моден : Неговата форма е креативна.Дизајн : Бул Моделирање на шишето создава огромен простор за судир на

DEN 672.00
Коњ Виски Decanter, Животински Шише Вино Aerator, Направена со Чаша Ракија, Текила Бурбон Виски Рум Сад Алкохол Decanter, Најдобрите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Коњ Виски Decanter, Животински Шише Вино Aerator, Направена со Чаша Ракија, Текила Бурбон Виски Рум Сад Алкохол Decanter, Најдобрите

На оловослободен decanter со висока светлина им овозможува на работам да се погледне одблизу на вино и носи

DEN 2928.00
FMXYMC Виски Decanter, шпански Бик Виски Decanter, Кристално Јасно Вино Aerator, Висок Капацитет Добра Продажба, рачно изработени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FMXYMC Виски Decanter, шпански Бик Виски Decanter, Кристално Јасно Вино Aerator, Висок Капацитет Добра Продажба, рачно изработени

Уникатен Виски Decanter : Домот шпански бик виски decanter капацитет е 1000 / 2500ml, со стабилна база, која не само што

DEN 407.76
Виски Decanter Поставите 7 Парче,Премија Decanters со 4 Кристал Очила ,6 Виски Камења &Тонови, Дома Затоплување Претставува - Виски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Виски Decanter Поставите 7 Парче,Премија Decanters со 4 Кристал Очила ,6 Виски Камења &Тонови, Дома Затоплување Претставува - Виски

【Уживаат Омилен Ладење Алкохол Со Мраз Камења】никој Не сака да пие неговиот омилен виски, додека навод

DEN 1271.76
Виски Decanter И Очила за Поставување Скоч, Бурбон, Алкохол, 5-Парче, Кристално со Подарок Кутија,Цврста И Стабилна 0107
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Виски Decanter И Очила за Поставување Скоч, Бурбон, Алкохол, 5-Парче, Кристално со Подарок Кутија,Цврста И Стабилна 0107

Нашите професионални занаетчии се комбинираат безвременски дизајн со модерен стил да ви донесе рафини�

DEN 3030.24
Виски Decanter Виски Decanter И Очила Сет Сет Од 4 Чаши И Подарок Claret Jug Поставува,Вино Поставите Групи На 5 Виски Decanter (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Виски Decanter Виски Decanter И Очила Сет Сет Од 4 Чаши И Подарок Claret Jug Поставува,Вино Поставите Групи На 5 Виски Decanter (Боја

[Модерен и безвременски] : Ова виски decanter е направен на луксузни занает стакло.Овие таписерии чаша вино о

DEN 1384.80