• Обновено
Мачка Дрво Кула со Гребење Одбор Скала,17 , Скок на Платформа, Играчка, Беж

Мачка Дрво Кула со Гребење Одбор Скала,17 , Скок на Платформа, Играчка, Беж

Buyers rating:
DEN 2164.56

Залиха

1. Рампата се користи и како скала и гребење одбор. 2. Деликатна ратан, направен од коноп јаже, се користи од страна носат-отпорни, мачки. 3. Мека flannelette, висок квалитет мека кадифен материјал, зима нема да бидат ладни. 4. Мачка играчки, донесе една мачка играчка, да се стимулира мачки интерес. 5. Заштитете го вашиот мебел од тоа да биде изгребани,Силна и стабилна основа, зголемена база не е лесно да се собори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HMKGKJ DIY Ѕид Монтирани Цврсто Дрво Мачки Скокање Платформа Мачки Качување Рамка Мачки Дрво Ѕид Милениче Мебел Расклопување Маче
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HMKGKJ DIY Ѕид Монтирани Цврсто Дрво Мачки Скокање Платформа Мачки Качување Рамка Мачки Дрво Ѕид Милениче Мебел Расклопување Маче

Погоден за мачки' природни качување навики.Направени од Бор дрво цврсто дрво.Заштита на животната среди

DEN 9805.92
Мачка Дрво, Мачка Кула, 59-Инчен Мачка Condo со Гребење Мислења, 1 Кадифен Perches, Мачка Пештерата, за Мали Простори, Стан
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мачка Дрво, Мачка Кула, 59-Инчен Мачка Condo со Гребење Мислења, 1 Кадифен Perches, Мачка Пештерата, за Мали Простори, Стан

【За да се задоволат различните потреби на мачки】оваа мачка дрво е опремен со 1 крие соба, 4 големина пла�

DEN 1475.76
Производи за домаќинството Мачка Дрво Кула, Затворен Мачка Качување Рамка, 37in Висока Катна Кат Стан со Гребење Мачка Бар, Голема
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Производи за домаќинството Мачка Дрво Кула, Затворен Мачка Качување Рамка, 37in Висока Катна Кат Стан со Гребење Мачка Бар, Голема

Разноврсна забава, без разлика дали вашето маче сака да се погледне надолу на светот од врвот изрез кост

DEN 1024.80
TBANG Мачка Дрво Мачка Дрво Кадифен 3434183cm
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TBANG Мачка Дрво Мачка Дрво Кадифен 3434183cm

Пространа и удобна : Обезбеди максимална удобност за мачка пријатели, обезбедување на нив со тивко мест�

DEN 1557.60
Домашно Милениче Начин На Живот Производи Мачка Качување Рамка Удобно Милениче Активност Центар Еден Цвет Форма Мачка Кула Дрво Пријатна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Домашно Милениче Начин На Живот Производи Мачка Качување Рамка Удобно Милениче Активност Центар Еден Цвет Форма Мачка Кула Дрво Пријатна

Направени за удобност : стилски и поедноставување на desgin, нуди највисоко ниво на удобност за вашето дома

DEN 1272.00
Мачка Дрво Кула, Кат Маратон Рамка, 50in Висока за Внатрешна Мачки, Мулти-ниво на Мачка Condo со Hammock и Маче Гребење Пол, Висок
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мачка Дрво Кула, Кат Маратон Рамка, 50in Висока за Внатрешна Мачки, Мулти-ниво на Мачка Condo со Hammock и Маче Гребење Пол, Висок

Горенаведените параметри големина рачно се мери, ќе има 1 ~ 2cm грешка, ви благодариме за вашиот understanding2.Со

DEN 10800.00
LICHUAN 68.1 во Мачка Дрво со Цврсто Дрво Кат Штанд Нордиските Мачка Дрво со Скок на Платформа и Мачка Прстен Мачка Мебел Активност
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LICHUAN 68.1 во Мачка Дрво со Цврсто Дрво Кат Штанд Нордиските Мачка Дрво со Скок на Платформа и Мачка Прстен Мачка Мебел Активност

Ако сè уште не може да ја прими стоката по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.□Ве молиме п�

DEN 21712.32