• Обновено
SGS 38394 3CR 2 Flute Агол Радиус Општа Намена Крајот Мелница, Титаниум Алуминиумски Нитрид Слој, 1 Сечење Дијаметар, 1-1/2 Сечење Должина, 1 месо тело со Дијаметар, 4 Должина, 0.030

SGS 38394 3CR 2 Flute Агол Радиус Општа Намена Крајот Мелница, Титаниум Алуминиумски Нитрид Слој, 1 Сечење Дијаметар, 1-1/2 Сечење

Buyers rating:
DEN 6553.68

Залиха

Лабораторија проверени и сертифицирани суровина.Прецизност ЦПУ земјата на водечка индустрија на спецификации.Постојан квалитет и предвидливи перформанси.Земја на потекло : сад.SGS Општа Намена Крајот Мелници се произведени со највисоките стандарди на државата на уметноста CNC опрема.Одржан на истиот стандард, како Високи Перформанси производот, SGS Општа Намена Крајот Мелница испорачува во согласност сигурен перформанси надвор типичен за Општа Намена Крајот Мелница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SGS 32061 44 Ски-Хидрати со Високи Перформанси Крајот Мелница, Титаниум Diboride Слој, 1/2 Сечење Дијаметар, 2 Сечење Должина, 1/2
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SGS 32061 44 Ски-Хидрати со Високи Перформанси Крајот Мелница, Титаниум Diboride Слој, 1/2 Сечење Дијаметар, 2 Сечење Должина, 1/2

Кружни земјиште обезбедува стабилност со супериорен површина завршува.СкиЗемјиште со основно и средно

DEN 5996.88
Bassett МБ-3 Солидна Карбид Општа Намена Крајот Мелница,Соголени Заврши, 30 Степен Хеликс, Радиус Агол Крајот, .63 Сечење Должина,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bassett МБ-3 Солидна Карбид Општа Намена Крајот Мелница,Соголени Заврши, 30 Степен Хеликс, Радиус Агол Крајот, .63 Сечење Должина,

Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршли�

DEN 1322.40
Мицубиши Материјали IMX25C4FV250R40026 Карбид Exchangeable Главата Крајот Мелница со Од Coolant Дупка за Висока Ефикасност Обработка,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мицубиши Материјали IMX25C4FV250R40026 Карбид Exchangeable Главата Крајот Мелница со Од Coolant Дупка за Висока Ефикасност Обработка,

Агол радиус крајот мелница за висока ефикасност обработка.Неправилни хеликс контроли вибрации и пости�

DEN 6224.40
Нијагарините Машина N57931 Карбид Агол Радиус Крајот Мелница, Долго се Постигне, Инчен, TiCN Заврши, Roughing и Завршна Намали, 40
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нијагарините Машина N57931 Карбид Агол Радиус Крајот Мелница, Долго се Постигне, Инчен, TiCN Заврши, Roughing и Завршна Намали, 40

Тие имаат сечење на рабови по надворешен дијаметар и флејта дека отстрани чипови од сечење област и ово�

DEN 7155.36
Melin Алатка CCMG Карбид Агол Радиус Крајот Мелница, AlTiN Monolayer Заврши, 30 Сте Хеликс, 4 Флејта, 4 вкупна Должина, 1 Сечење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Melin Алатка CCMG Карбид Агол Радиус Крајот Мелница, AlTiN Monolayer Заврши, 30 Сте Хеликс, 4 Флејта, 4 вкупна Должина, 1 Сечење

Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршли�

DEN 4779.84
YG-1 EMB15 Карбид Агол Радиус Крајот Мелница, Долго се Постигне, Вибрации Отпорни, Метрички, AlTiN Monolayer Заврши, 4 Флејта, 57mm
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YG-1 EMB15 Карбид Агол Радиус Крајот Мелница, Долго се Постигне, Вибрации Отпорни, Метрички, AlTiN Monolayer Заврши, 4 Флејта, 57mm

Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршли�

DEN 310.56
Карбид Мелење Машина 10мм HRC55 Агол Радиус Крајот Мелница, Волфрам Карбид Челик CNC Мелење Машина Алатка 4 Флејта Машина Сте R0.2
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Карбид Мелење Машина 10мм HRC55 Агол Радиус Крајот Мелница, Волфрам Карбид Челик CNC Мелење Машина Алатка 4 Флејта Машина Сте R0.2

Со висок свиткување отпор и отпорност на абење, тоа е специјално се користат за висока цврстина, високаб

DEN 11869.44
Morse Сечење Алатки 95090 - Карбид Агол Радиус Крајот Мелница - 3/4 во Кол, 3/4 во месо тело, 30° Хеликс, 4 Flute, 1-1/2, во Должина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Morse Сечење Алатки 95090 - Карбид Агол Радиус Крајот Мелница - 3/4 во Кол, 3/4 во месо тело, 30° Хеликс, 4 Flute, 1-1/2, во Должина

мелница дијаметар : 3 / 4 во.број на флејта : 4 мелница материјал : Карбид.единечен или двоен крајот на : слоб

DEN 19635.36
SGS 38194 1CR 4 Flute Агол Радиус Општа Намена Крајот Мелница, Титаниум Алуминиумски Нитрид Слој, 1 Сечење Дијаметар, 1-1/2 Сечење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SGS 38194 1CR 4 Flute Агол Радиус Општа Намена Крајот Мелница, Титаниум Алуминиумски Нитрид Слој, 1 Сечење Дијаметар, 1-1/2 Сечење

Лабораторија проверени и сертифицирани суровина.Прецизност ЦПУ земјата на водечка индустрија на специ

DEN 6564.00
Bassett МБ-3 Серија Солидна Карбид Општа Намена Крајот Мелница, TiAlN Обложени, 3 Flute, 30 Степени Хеликс, Радиус Агол Крајот, 0.188
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bassett МБ-3 Серија Солидна Карбид Општа Намена Крајот Мелница, TiAlN Обложени, 3 Flute, 30 Степени Хеликс, Радиус Агол Крајот, 0.188

Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршли�

DEN 353.04
DINGGUANGHE-КУПОТ на Крајот Мелница цврст Метал Агол Радиус 3FLuti HRC55 Endmill за Мелење Машина Волфрам Челик, Челик, Алуминиум
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DINGGUANGHE-КУПОТ на Крајот Мелница цврст Метал Агол Радиус 3FLuti HRC55 Endmill за Мелење Машина Волфрам Челик, Челик, Алуминиум

Тип : Парична Казна Мелница.Материјал : Карбид.Обложување : alt □ n.Дијаметар : 1,2,3,4,5,6,810,12 Вкупна должина : 50,

DEN 801.60
SGS 34785 43CR S-Хидрати со Високи Перформанси Крајот Мелница, Необложени, 3/4 Сечење Дијаметар, 1-5/8 Сечење Должина, 3/4 месо тело
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SGS 34785 43CR S-Хидрати со Високи Перформанси Крајот Мелница, Необложени, 3/4 Сечење Дијаметар, 1-5/8 Сечење Должина, 3/4 месо тело

Кружни земјиште обезбедува стабилност со супериорен површина завршува.Конструиран flute дизајн за ефика�

DEN 6825.84
Мицубиши Материјали VQMHVRBD2000R300 VQMHVRB Серија Карбид Smart Чудо Агол Радиус Крајот Мелница, Средни Flute, Неправилни Хеликс
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мицубиши Материјали VQMHVRBD2000R300 VQMHVRB Серија Карбид Smart Чудо Агол Радиус Крајот Мелница, Средни Flute, Неправилни Хеликс

SMART ЧУДО агол радиус, неправилни хеликс крајот мелници за намалување на вибрациите и за доставување на с

DEN 10412.40
Агол Радиус Крајот Мелница, 0.750 кол.
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Агол Радиус Крајот Мелница, 0.750 кол.

Месо Тело Кол : 0.750".Супер Легура (А) Компатибилност : Нема.Стврдне (H) Компатибилност : Нема.Должина на Сече

DEN 2172.00
Bassett МБ-3 Серија Солидна Карбид Општа Намена Крајот Мелница, TiAlN Обложени, 3 Flute, 30 Степени Хеликс, Радиус Агол Крајот, 0.563
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bassett МБ-3 Серија Солидна Карбид Општа Намена Крајот Мелница, TiAlN Обложени, 3 Flute, 30 Степени Хеликс, Радиус Агол Крајот, 0.563

Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршли�

DEN 2148.00
SGS 38358 3CR 2 Flute Агол Радиус Општа Намена Крајот Мелница, Титаниум Алуминиумски Нитрид Слој, 1/8 Сечење Дијаметар, 1/2 Сечење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SGS 38358 3CR 2 Flute Агол Радиус Општа Намена Крајот Мелница, Титаниум Алуминиумски Нитрид Слој, 1/8 Сечење Дијаметар, 1/2 Сечење

Лабораторија проверени и сертифицирани суровина.Прецизност ЦПУ земјата на водечка индустрија на специ

DEN 464.88
Sandvik Coromant R216.24 Карбид Агол Радиус Крајот Мелница, Метрички, TiAlN Monolayer Заврши, 50 Сте Хеликс, 4 Флејта, 100mm Целокупната
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Sandvik Coromant R216.24 Карбид Агол Радиус Крајот Мелница, Метрички, TiAlN Monolayer Заврши, 50 Сте Хеликс, 4 Флејта, 100mm Целокупната

Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршли�

DEN 4624.80