• Обновено
Ласерски Aftercare Кутија 24 x 10g од Aftercare Компанија

Ласерски Aftercare Кутија 24 x 10g од Aftercare Компанија

Buyers rating:
DEN 2399.76

Залиха

ЛАСЕРСКИ AFTERCARE : Paraben Слободни Природен Производ Дизајниран За Употреба Следниве Козметички Ласерски Процедури.Користете Помеѓу Ласерски Третмани За Одржување На Кожата Имајќи Го Еластична И Мека.ПРИДОБИВКИ : Содржи Негување И Заштита на Растителни Состојки Кои Навлажни Кожата.Balm Збогатен Со Витамини И Природни Calendula Екстракт Која Го Поддржува Здрава Кожа.SAFE : Paraben-free Со Без Хемиски Или Вештачки Состојки за Да Ја Наруши Природната Рамнотежа На Вашето Тело.Погоден За Сите Типови На Кожа, Не Се Тестирани На Животни.ПРИМЕНА : нанесете Мала Количина на Светлина Филм 36-48 Часа По Ласерски Третман.Користете Повремено Како Aftercare Ќе Омекне И Да Се Шири.Нежно Масажа Во Кожата.Не Бришење Или Истегнување На Кожата.Helianthus Annuus семе на Нафта, Olea Europaea Овошје Масло, Cera Alba, Сончоглед Vinifera семе на Нафта, Lavandula Angustifolia Масло, Tocopheryl Ацетат, Melaleuca Viridiflora Лист Нафта, Melaleuca Alternifolia лист Нафта, Calendula Officinalis Екстракт од Цвет.Ласерски Aftercare е paraben-free природен производ дизајниран за употреба следниве козметички ласерски процедури.ПРИМЕНА нанесете мала количина на светлина филм 36-48 часа по ласерски третман.Користете повремено како Ласерски Aftercare ќе омекне и да се шири.Нежно масажа во кожата.Не бришење или истегнување на кожата, но нежно се применуваат.Ласерски Aftercare може да се користи 2-3 пати на ден да придавам влогови и одржување на кожата.ПРОИЗВОД СОСТОЈКИ На Aftercare Компанијата користи комбинација од клучните состојки што му дава уникатен рецепт се вклопуваат за нивниот потпис производи.На мешавина на состојки, беше избран бидејќи својства, на секој елемент, кога се комбинираат со другите се создаде синергија која обезбедува бенефиции за кожата поголема од квалитетите на секоја состојка на своето.Оваа мешавина е потоа додадена на мешавина на растителни масла кои се негуваат, придавам влогови и омекне кожата.Ласерски Aftercare Не содржи Хемиски или Paraben Конзерванси.Тоа е заштитено природно со користење на природата рок на траење (18 месеци).Helianthus Annuus семе на Нафта, Olea Europaea Овошје Масло, Cera Alba, Сончоглед Vinifera семе на Нафта, Lavandula Angustifolia Масло, Tocopheryl Ацетат, Melaleuca Viridiflora Лист Нафта, Melaleuca Alternifolia лист Нафта, Calendula Officinalis Екстракт од Цвет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Водоотпорен Тетоважа Aftercare Завој 6 x7x10PCS - Транспарентен Филм За Тетоважа Почетното Лекување И Кожата Поправка Лепило Тетоважа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Водоотпорен Тетоважа Aftercare Завој 6 x7x10PCS - Транспарентен Филм За Тетоважа Почетното Лекување И Кожата Поправка Лепило Тетоважа

❄【ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ】тетоважата филм има мрежа на линии и Sобликувани парчиња на грбот хартија, лесно

DEN 239.76
Kailund 3 Листови Усна Пракса на Кожата, 3D Microblading Лажни Кожата на Усните Силикон Пракса Усни Кожи за Тетоважа Почетници -
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Kailund 3 Листови Усна Пракса на Кожата, 3D Microblading Лажни Кожата на Усните Силикон Пракса Усни Кожи за Тетоважа Почетници -

✿ Двојно Двострано на Кожата : 3 парчиња усна пракса на кожата, 8.46"*7.48", дебелина 2mm.Пракса кожа може да се �

DEN 167.76
Тетоважа Balm & Aftercare Крем, Тетоважа Навлажнувачки Поправка Крем со Природни Состојки, Нежни Тетоважа Крем Маст Промовира, го
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тетоважа Balm & Aftercare Крем, Тетоважа Навлажнувачки Поправка Крем со Природни Состојки, Нежни Тетоважа Крем Маст Промовира, го

ТЕТОВАЖА AFTERCARE МАСТ : Нашата Тетоважа Поправка Крем помага на вашата тетоважа побрзо, промовира регенер�

DEN 242.16
Тетоважа Крем, 100pcs Тетоважа Aftercare Крем за Веѓа Eyeliner Усна Мала Тетоважа, Професионални Анти Лузна Тетоважа Одредување Агент
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тетоважа Крем, 100pcs Тетоважа Aftercare Крем за Веѓа Eyeliner Усна Мала Тетоважа, Професионални Анти Лузна Тетоважа Одредување Агент

Погодна за Поправка : Moisturizes и поправки, го активира епидермисот, ги зајакнува поправка, чистење и освежу

DEN 462.96
INKin Тетоважа Aftercare Водоотпорен Фластер Транспарентен Филм Облекување 6 Инчен x 10.9 Двор Ролна Лента Вториот Кожата Исцелување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

INKin Тетоважа Aftercare Водоотпорен Фластер Транспарентен Филм Облекување 6 Инчен x 10.9 Двор Ролна Лента Вториот Кожата Исцелување

Тетоважа исцелување завој обезбеди влажни и запечатени обнова на животната средина, Тоа е дише, кој гар�

DEN 527.76
Урбан ReLeaf Пирсинг Грижа ! Исцелување Море Соли & Ботанички AFTERCARE ! Безбедно Да Се Чисти, Disinfect & Лекува Нови Протегала
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Урбан ReLeaf Пирсинг Грижа ! Исцелување Море Соли & Ботанички AFTERCARE ! Безбедно Да Се Чисти, Disinfect & Лекува Нови Протегала

Овој метод работи со вашето тело природни salinity да им помогнам надвор било какви бактерии внатре во ваши�

DEN 287.76
Тетоважа Aftercare Водоотпорен Фластер | 6 во x 2 yd |-Јасно Заштита на Кожата Лента,Втората на Кожата Завој,Облекување Лента,Рана
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тетоважа Aftercare Водоотпорен Фластер | 6 во x 2 yd |-Јасно Заштита на Кожата Лента,Втората на Кожата Завој,Облекување Лента,Рана

❄ ЗАШТИТА на КОЖАТА Премиум материјали за изработка на овој втор кожата завој има силна adhension, тоа може

DEN 227.76
Професионално Белење на Заби Aftercare Инструкции Картички | Пакет од 50 | Двојно Двострано Големина 2x3.5 инчен Бизнис Картичка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Професионално Белење на Заби Aftercare Инструкции Картички | Пакет од 50 | Двојно Двострано Големина 2x3.5 инчен Бизнис Картичка

50 ВКУПНО КАРТИЧКИ, печатени премиум картички предната и задната страна на 2 x 3.5" инчи картичка 14 pt.мат кар

DEN 287.76
Тетоважа Мастило Чистење Течност, Тетоважа Зелен Сапун, Професионални Тетоважа Пигмент Чистење Зелен Сапун Решение
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тетоважа Мастило Чистење Течност, Тетоважа Зелен Сапун, Професионални Тетоважа Пигмент Чистење Зелен Сапун Решение

Природна СостојкаСе направени од чисто растителна состојка, целосно еколошки безбедно.ФункцијаТоа мож

DEN 563.76
Тетоважа Отстранување Агент, Тетоважа, Обезбедува Лесна и Без Иритација Веѓа Тетоважа Отстранување 15ml Брза и Безболна Метода за/Тетоважа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тетоважа Отстранување Агент, Тетоважа, Обезбедува Лесна и Без Иритација Веѓа Тетоважа Отстранување 15ml Брза и Безболна Метода за/Тетоважа

Нема прилог на безбедноста формула, лесна и без иритација, на кожата.Преземе соодветна сума на веѓа тето

DEN 376.56
Microblading & Micropigmentation Aftercare - Кутија 24 x 10g
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Microblading & Micropigmentation Aftercare - Кутија 24 x 10g

МИКРО AFTERCARE : Третман Balm За Употреба По Microblading, Micropigmentation, Трајна Шминка Постапки.Крим Ќе Се Навлажни И Хи�

DEN 2399.76
Infgreateh Кожата Исцелување Тетоважа Aftercare Крем Не-Иритирачки Природен Екстракт Тетоважа Обновување Старечки Поправка на Гелови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Infgreateh Кожата Исцелување Тетоважа Aftercare Крем Не-Иритирачки Природен Екстракт Тетоважа Обновување Старечки Поправка на Гелови

Дефинитивно ќе можат ефикасно да поправка на штетата предизвикана од тетоважа и може да светла на тетов

DEN 62.88
Тетоважа Ќе Премиум Мерач се Протега Balm, 15g, 2 Tins, Unscented, Без Восок, Вегетаријанци, се Протегала на Уво Лобус Крем, Пирсинг
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тетоважа Ќе Премиум Мерач се Протега Balm, 15g, 2 Tins, Unscented, Без Восок, Вегетаријанци, се Протегала на Уво Лобус Крем, Пирсинг

Тетоважа Ќе Органски aftercare производи се обезбеди Храна за Кожата да Живеат Во : Мерач истегнување, уво ло

DEN 597.12