• Обновено
1Pcs Нови во Кутија Екран на Допир NT31C-ST142B-EV2

1Pcs Нови во Кутија Екран на Допир NT31C-ST142B-EV2

Buyers rating:
DEN 501.60

Залиха

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоненти поле.Ние имаме повеќе од 200,000 линии во акции, и тие може да бидат испратени во 1 до 3 работни дена.Ние нудиме професионална пакет на услуги за клиенти.Ни даде шанса, ќе го познававте и чипс портата е најдобро one-stop извор.Ако имате било какви прашања или проблем, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и им даде на вашиот satified одговор.Q&A 1. Можеме да се добие одобрението за промет на големо цена ?Ако сте бизнис купувачот и треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас со трговија на големо цена. 2. Дали ви наплаќаат било хендл такси?Не хендл такси или какви било други надоместоци ќе бидат наплатени. 3. Дали постојат било какви дополнителни даночни ?Купувачи можеби ќе треба да плаќаат увоз доход.Ако ви се допаѓа, ве молиме, известете нè да се изјасни мала вредност за сопствени грешки. 4. Јас треба предмети кои не се наоѓаат во вашата продавница, јас може да ви испрати RFQ е?Да, можете да ни испратите RFQ е преку порака.Ние се одржи на повеќе од 200,000 линии и повеќето линии не се котирани на.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Влезот Портата на Тастатурата, Висока Издржливост Три Пристап Начини екран на Допир Панел Влез Тастатурата Стабилни Перформанси за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Влезот Портата на Тастатурата, Висока Издржливост Три Пристап Начини екран на Допир Панел Влез Тастатурата Стабилни Перформанси за

До 2000 Корисници : Овој пристап за контрола на тастатура поддржува максимална 2000 корисници, обезбедување

DEN 717.36
Treedix 5pcs Мембрана 4x4 Матрица на Тастатурата 16 Копчиња Матрица Мембрана Вклучите Тастатурата Тастатура Компатибилен со Arduino
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Treedix 5pcs Мембрана 4x4 Матрица на Тастатурата 16 Копчиња Матрица Мембрана Вклучите Тастатурата Тастатура Компатибилен со Arduino

4x4 тип 16 копчиња Матрица на Тастатурата 8 пина 2.54 mm теренот конектор.Излупете исклучите бела налепница н�

DEN 518.40
Eatbuy RFID Читач, Вратата Близина СМАРТ Картичка за Контрола на Пристап на Тастатурата, Сигурност, Контрола на Пристап на Тастатурата,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Eatbuy RFID Читач, Вратата Близина СМАРТ Картичка за Контрола на Пристап на Тастатурата, Сигурност, Контрола на Пристап на Тастатурата,

Неконтактирајте со картичка читање со брзо расте, само треба 0.2 s.Вградениот звучник контроли ѕвончето и

DEN 1200.00
Pelnotac на Тастатурата за Контрола на Пристап,Задебелена Abs Пластика Случај,Водоотпорен Оценка Ip67,со Администраторот Картичка,Надворешен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Pelnotac на Тастатурата за Контрола на Пристап,Задебелена Abs Пластика Случај,Водоотпорен Оценка Ip67,со Администраторот Картичка,Надворешен

Задебелена ABS пластика случај, поддршка на 1000 корисници.Можете да ја отворите вратата од страна на карти

DEN 897.60
2 парчиња Сосема Нов 1825-0369
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 парчиња Сосема Нов 1825-0369

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 122.40
1Pcs Нов Екран на Допир NS5-SQ10-ECV2
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1Pcs Нов Екран на Допир NS5-SQ10-ECV2

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 1634.40
1Pcs Нови во Кутија HC-MFS053BG2
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1Pcs Нови во Кутија HC-MFS053BG2

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 16763.04
Тастатура Контрола на Пристап, Погоден Професионални 1000 Корисници Контрола на Пристап на Тастатурата за Станбена Површина за Дома
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тастатура Контрола на Пристап, Погоден Професионални 1000 Корисници Контрола на Пристап на Тастатурата за Станбена Површина за Дома

Ова е читачи за контрола на пристап тастатура која може да се подобри безбедноста на вашиот дом и канцел

DEN 2174.40
LBS 125KHz/13.56 MHz RFID Вратата за Влез Читателот Wiegand 26/34 Малку Водоотпорен Близина Читач на картички за Пристап до Контролен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LBS 125KHz/13.56 MHz RFID Вратата за Влез Читателот Wiegand 26/34 Малку Водоотпорен Близина Читач на картички за Пристап до Контролен

[Високо Квалитетен Водоотпорен] школка е направен од актуарски висококвалитетни ПВЦ и пластикаиспрска�

DEN 378.96
YKQJS-YQ Претпријатие Користи За 2,8 Инчен Екран на Допир за Лице Време Присуство на Лицето за Контрола на Пристап Систем со Читач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YKQJS-YQ Претпријатие Користи За 2,8 Инчен Екран на Допир за Лице Време Присуство на Лицето за Контрола на Пристап Систем со Читач

★Глас емитува функција, поттикнува за успехот или неуспехот на часовникот, и работникот име и информац�

DEN 7443.36
1Pcs Нови во Кутија EB50B8-L6AR-1000
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1Pcs Нови во Кутија EB50B8-L6AR-1000

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 5048.16
5Pcs Сосема Нов TCP-4027UB-DT
 • Обновено
Ценетост на стоката:

5Pcs Сосема Нов TCP-4027UB-DT

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 132.00
Картичка за Пристап на Системот за Контрола, Лозинка за Пристап за Контрола на Висока Сензитивност, Канцеларија за Контрола на Пристап
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Картичка за Пристап на Системот за Контрола, Лозинка за Пристап за Контрола на Висока Сензитивност, Канцеларија за Контрола на Пристап

Постојат три отворање методи, карти, лозинка, картичка и лозинка 0506 Тоа може да го поддржи до 2000 корисниц

DEN 364.56
RexID Rewritable 125KHz Празно Keyfob Ознака Работа со RexID Програмер за Флексибилни Програмирање на Различни Обичај Формати,Објект
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RexID Rewritable 125KHz Празно Keyfob Ознака Работа со RexID Програмер за Флексибилни Програмирање на Различни Обичај Формати,Објект

Флексибилни програмирање со работа со Rex ID Програмер за многу различни 125 KHz близина картичка формати,об�

DEN 2111.76
4Pcs Нови AP6682-R95MOGH0 Airoha D/C:13+ Qfn
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4Pcs Нови AP6682-R95MOGH0 Airoha D/C:13+ Qfn

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 122.40
9Pcs Сосема Нов LM158D
 • Обновено
Ценетост на стоката:

9Pcs Сосема Нов LM158D

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 117.60