• Обновено
UpBright 120W AC/DC Адаптер за Леново од Суштинско значење C440 IdeaCentre C440 57317004 57317004-S 57315616 57316653 57309182 57310067 57315585 57312696 C440-10104 57322479 A530 10141 57318961 57326679 AIO PC

UpBright 120W AC/DC Адаптер за Леново од Суштинско значење C440 IdeaCentre C440 57317004 57317004-S 57315616 57316653 57309182 57310067

Buyers rating:
DEN 544.80

Залиха

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 19 V 6.32 НА 120 W AC / DC Адаптер Компатибилен со Леново од Суштинско значење C440 Idea Centre C440 57317004 57317004-S 57315616 57316653 57309182 57310067 57315585 57312696 C440-10104 57322479 57319825 57 X31561652 57 L31561602 57 A31561641 A530 10141 57318961 57326679 Сите-во-Едно Десктоп КОМПЈУТЕР 19 VDC Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Up Bright Нова Глобална 19 V 6.32 НА 120 W AC / DC Адаптер Компатибилен со Леново од Суштинско значење C440 Idea Centre C440 57317004 57317004-S 57315616 57316653 57309182 57310067 57315585 57312696 57319825 C440-10104 57322479 57 X31561652 57 L31561602 57 A31561641 A530 10141 57318961 57326679 Сите-во-Едно Десктоп КОМПЈУТЕР 19 VDC Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AC DC Адаптер за Напојување Кабелот за РКА Модел RPJ116 (НЕ одговара Други Модели), ПРЕДВОДЕНА Проектор Ѕидни Држачи за Кабел, 7
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AC DC Адаптер за Напојување Кабелот за РКА Модел RPJ116 (НЕ одговара Други Модели), ПРЕДВОДЕНА Проектор Ѕидни Држачи за Кабел, 7

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел се наведени во оваа листа, ако вашиот модел е што не се наведе

DEN 458.40
AC Адаптер за Samsung HW-Q700A & HW-Q700A/ZA Soundbar
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AC Адаптер за Samsung HW-Q700A & HW-Q700A/ZA Soundbar

Нови AC / DC Адаптер за Samsung Soundbar.Ова е замена за добар квалитет ac адаптер кој обезбедува доволно засилувач�

DEN 1015.20