• Обновено
SLLEA 3-Pin AC/DC Адаптер за WuXi Тешко Haider Electronics CO, LTD Модел HDAD60W104 Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Полначот Мрежа PSU

SLLEA 3-Pin AC/DC Адаптер за WuXi Тешко Haider Electronics CO, LTD Модел HDAD60W104 Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Полначот

Buyers rating:
DEN 885.36

Залиха

SLLEAРешена да стане повеќето професионални продавница на жица и полначи.Влез : 100 - 240 VAC 50/60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ. 3-PIN Адаптер.Ве молиме бидете сигурни дека на излез и совет е точно пред купување.Индустрија Квалитетот : Во Текот Напон Заштита, Во Текот На Топлина Заштита.Гаранција : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Платена Повратна Етикета / 360 Дена Во Секое Време Грижете Се-Бесплатно Гаранција! / Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако какви било прашања или проблеми - ние сме тука да ви помогне!.SLLEA 3-Pin AC / DC Адаптер За WUXI ТЕШКО Haider Electronics CO., LTD Модел HDAD60 W104 Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Полначот Мрежа PSUPackage вклучуваат : 1 x Полнач 1 x кабелот за напојување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ikan 24V 5A AC Адаптер за Светла, сад
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ikan 24V 5A AC Адаптер за Светла, сад

i Kan 24 V 5 A AC Адаптер i Kan 1 Година Гаранција.Компатибилност : Светла.Конектори : C13 IEC Машки до 4Пински XLR Женс�

DEN 2398.80
AC Адаптер/Полнач за Toshiba PA3516U-1ACA
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AC Адаптер/Полнач за Toshiba PA3516U-1ACA

Исто така Компатибилна со : Toshiba PA3165 U1 ACA.Текст : AC 100240 V ~ 2.5 50 / 60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 19 V, 4.7 А, 90 W.Ово�

DEN 482.40
(7ft) AC Адаптер за Полнач соодветна Замена за Ајкула IX140, 1X140 (НЕ одговара Други Модели) Ракета Про Cordless Стап Вакуум Vac
  • Обновено
Ценетост на стоката:

(7ft) AC Адаптер за Полнач соодветна Замена за Ајкула IX140, 1X140 (НЕ одговара Други Модели) Ракета Про Cordless Стап Вакуум Vac

Замена само, НЕ е Оригинална, но 100% Компатибилен Сосема Нов неОЕМ Висок Квалитет Адаптер за Напојување.В

DEN 246.00
AC Адаптер за Samsung HW-Q700A & HW-Q700A/ZA Soundbar
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AC Адаптер за Samsung HW-Q700A & HW-Q700A/ZA Soundbar

Нови AC / DC Адаптер за Samsung Soundbar.Ова е замена за добар квалитет ac адаптер кој обезбедува доволно засилувач�

DEN 1015.20