• Обновено
Digipartspower AC/DC Адаптер за X-Обред i1iO Auto Scan Табелата Рака Табела EFI ES-1000 i1 Око Еден Spectrophotometer i1i0 Скенирање Автоматски Табела EyeOne EOAST i1 Про 2 Линија XRite 2 Генерација EO2AST

Digipartspower AC/DC Адаптер за X-Обред i1iO Auto Scan Табелата Рака Табела EFI ES-1000 i1 Око Еден Spectrophotometer i1i0 Скенирање

Buyers rating:
DEN 981.12

Залиха

Нашите производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации, Digipartspower Направени со Највисок Квалитет / Бренд-нови.Answer : ___________________________ Note : Pls бидете сигурни дека на излез и совет големина е точно.Проверете Конектор Фото да се Обезбеди Компатибилност. 30 Дена Гаранција за враќање на Парите, ако не сте задоволни со нашите производи.Ќе се фокусира на обезбедување на квалитет моќ производи и одличен услуги на клиентите / ние ќе брод вашата нарачка во рок-24 часа Понеделник - Петок,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас ако било какви загриженост.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AC DC Адаптер за Напојување Кабелот за РКА Модел RPJ116 (НЕ одговара Други Модели), ПРЕДВОДЕНА Проектор Ѕидни Држачи за Кабел, 7
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AC DC Адаптер за Напојување Кабелот за РКА Модел RPJ116 (НЕ одговара Други Модели), ПРЕДВОДЕНА Проектор Ѕидни Држачи за Кабел, 7

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел се наведени во оваа листа, ако вашиот модел е што не се наведе

DEN 458.40
AC Адаптер/Полнач за Toshiba PA3516U-1ACA
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AC Адаптер/Полнач за Toshiba PA3516U-1ACA

Исто така Компатибилна со : Toshiba PA3165 U1 ACA.Текст : AC 100240 V ~ 2.5 50 / 60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 19 V, 4.7 А, 90 W.Ово�

DEN 482.40
(7ft) AC Адаптер за Полнач соодветна Замена за Ајкула IX140, 1X140 (НЕ одговара Други Модели) Ракета Про Cordless Стап Вакуум Vac
  • Обновено
Ценетост на стоката:

(7ft) AC Адаптер за Полнач соодветна Замена за Ајкула IX140, 1X140 (НЕ одговара Други Модели) Ракета Про Cordless Стап Вакуум Vac

Замена само, НЕ е Оригинална, но 100% Компатибилен Сосема Нов неОЕМ Висок Квалитет Адаптер за Напојување.В

DEN 246.00
STRIVY 19V УЛ Наведени AC/DC Адаптер за Harman Kardon Оникс Студиото 1 2 3 4 5 Пренослива Безжична Bluetooth Звучник Систем за Напојување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

STRIVY 19V УЛ Наведени AC/DC Адаптер за Harman Kardon Оникс Студиото 1 2 3 4 5 Пренослива Безжична Bluetooth Звучник Систем за Напојување

Компатибилност Со : Harman Kardon Оникс Студиото 1 2 3 4 5 Пренослива Безжична Bluetooth Звучник Систем, Оникс Студио H

DEN 359.76