• Обновено
24V AC/AC Адаптер Замена за Моделот: RHD240030 Одговара на 28??? Музички Анимирани и Запалени Дедо Мраз Божиќ Слика 24-Volt на 300mA 24VAC 0.3 A - 0.5 Напојување Кабелот Кабел PS Полнач

24V AC/AC Адаптер Замена за Моделот: RHD240030 Одговара на 28??? Музички Анимирани и Запалени Дедо Мраз Божиќ Слика 24-Volt на 300mA

Buyers rating:
DEN 453.36

Залиха

Compatiblity : 24 V AC/AC Адаптер Замена за Моделот : RHD240030 Одговара на 28???Музички Анимирани и Запалени Дедо Мраз Божиќ Слика 24-Volt на 300m A 24 VAC 0.3 A - 0.5 Напојување Кабелот Кабел PS Полнач. 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на AC Ѕид Моќ Конектор за (не-ОЕМ).Се изгради во Динамична IC, Полнач IC & Моќ осигурач за брзо полнење и над задолжен заштита.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.LKPower AC адаптери се изработени со највисок квалитет на материјали тестирани и се дизајнирани да ги задоволат моќ потребите на вашиот уред.Ова напојување ви овозможува да работат на вашиот уред или да наплатат своите батеријата од електрична енергија места.Овој адаптер AC конвертира во DC моќност се бара од страна на вашиот уред.LKPower адаптери се одлично решение за време на патувањето.Овој адаптер е потврдена и тестирани за да се обезбеди тоа ќе работи со вашиот уред.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AC DC Адаптер за Напојување Кабелот за РКА Модел RPJ116 (НЕ одговара Други Модели), ПРЕДВОДЕНА Проектор Ѕидни Држачи за Кабел, 7
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AC DC Адаптер за Напојување Кабелот за РКА Модел RPJ116 (НЕ одговара Други Модели), ПРЕДВОДЕНА Проектор Ѕидни Држачи за Кабел, 7

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел се наведени во оваа листа, ако вашиот модел е што не се наведе

DEN 458.40
UpBright Нови Глобалната AC/DC Адаптер Компатибилен со Креативни Звук Blaster X7 DAC Модел No: SB1580 Високо-Моќ Надградба КОМПЛЕТ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

UpBright Нови Глобалната AC/DC Адаптер Компатибилен со Креативни Звук Blaster X7 DAC Модел No: SB1580 Високо-Моќ Надградба КОМПЛЕТ

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 350.16
12V 2A Напојување, Универзални AC/DC Адаптер за 12V 2A Полначот со 8 Префрлување на Приклучок Адаптер Совети и Женски Барел Конектор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

12V 2A Напојување, Универзални AC/DC Адаптер за 12V 2A Полначот со 8 Префрлување на Приклучок Адаптер Совети и Женски Барел Конектор

DC адаптер USB 12 V 2 A; 100240 V 50 / 60 Hz 8 Совет за Префрлување Конектор Женски Барел Конектор / 5.5 мм x 2,5 mm / 5.5 мм x

DEN 357.60
AC Адаптер за Samsung HW-Q700A & HW-Q700A/ZA Soundbar
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AC Адаптер за Samsung HW-Q700A & HW-Q700A/ZA Soundbar

Нови AC / DC Адаптер за Samsung Soundbar.Ова е замена за добар квалитет ac адаптер кој обезбедува доволно засилувач�

DEN 1015.20
AC Адаптер/Полнач за Toshiba PA3516U-1ACA
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AC Адаптер/Полнач за Toshiba PA3516U-1ACA

Исто така Компатибилна со : Toshiba PA3165 U1 ACA.Текст : AC 100240 V ~ 2.5 50 / 60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 19 V, 4.7 А, 90 W.Ово�

DEN 482.40
KHOI1971 Ѕид Полначот AC Адаптер Компатибилен со Црна, Жолта-Трим DRJS20 Duracell Скок Стартер Полначот AC Адаптерот НЕ се Создадени
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KHOI1971 Ѕид Полначот AC Адаптер Компатибилен со Црна, Жолта-Трим DRJS20 Duracell Скок Стартер Полначот AC Адаптерот НЕ се Создадени

ВИДИ СЛИКА ЗА СООДВЕТЕН МОДЕЛ#.КОМПАТИБИЛЕН со ЦРНА, ЖОЛТАТРИМ DRJS20 Duracell Скок Стартер.полначот AC Адаптер�

DEN 359.52
UpBright USB Кабел КОМПЈУТЕР Лаптоп Податоци Sync Кабелот Компатибилен со Epson C31CD52A9972 ТМ-T20II mPOS Термички Приемот Печатач
  • Обновено
Ценетост на стоката:

UpBright USB Кабел КОМПЈУТЕР Лаптоп Податоци Sync Кабелот Компатибилен со Epson C31CD52A9972 ТМ-T20II mPOS Термички Приемот Печатач

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

DEN 119.76